Tai, ką būtina žinoti apie greitąsias paskolas | Eeefondai.lt

greitieji-kreditai-300x199-8000554Greitieji kreditai – greičiausiai gaunamos paskolos Lietuvoje. Jų teikimo sąlygos yra ypač palankios tiek naujiems kredito įmonių klientams, tiek tiems, kurie skolinasi antrą, trečią, dešimtą kartą. Greitieji kreditai internete suteikiami greitai ir paprastai – štai kas yra tikrai paklausi paslauga, mėgstama tų žmonių, kurie nemėgsta tuščiai leisti savo laiko. Greitieji kreditai internetu – tai mažosios paskolos šiuolaikiniams žmonėms, norintiems ir nebijantiems pasinaudoti geriausiais finansiniais pasiūlymais Lietuvoje.

Ypatingos nuolaidos

Greitieji kreditai maziausios palukanos – suderinama? Be menkiausios abejonės. Pirmiesiems savo klientams daugelis mažųjų paskolų įmonių taiko ypatingas kredito gavimo sąlygas. Galimybe pirmąjį kreditą gauti nemokamai susivilioja daugelis. Ir jie elgiasi visiškai teisingai. Kodėl nepasinaudojus finansiškai palankia nuolaida, leidžiančia pasiskolinti nemokamai ar su juokingai mažomis palūkanomis? Visi išmintingi žmonės nevengia akcijų, nes jų metu pigiau gali kainuoti ne tik prekės, bet ir paslaugos. Šiuo atveju – greitieji kreditai. Dar viena maloni alternatyva nepigiai atsieinančioms paskoloms – greitieji kreditai be uzstato. Ši paslauga leidžia pasiskolinti be turto užstatymo.

Paraiškos teikimo būdai

Mažosios paskolos, pavyzdžiui, greitieji vivus kreditai, yra teikiami keliais skirtingais būdais. Dėl kredito, kaip jau ir buvo minėta, galima kreiptis internetu. Kol kas tai yra bene populiariausias skolinimosi būdas. Kodėl? Žmonės vertina tai, kad greitieji kreditai internete suteikiami greitai, vos po nesudėtingos registracijos ir savo tapatybės patvirtinimo, po paprastos procedūros – paraiškos užpildymo. Paraiškos dėl mažosios paskolos pildymas internetu reiškia pinigų sumos ir jos grąžinimo termino pasirinkimą. Nors visose įmonėse paraiškos pildymo sistemos kiek skiriasi, viena aišku – internetu atlikdami šią procedūrą, netruksite ilgiau kelių minučių. Greitieji kreditai lietuvoje teikiami ne tik internetu, bet ir specialiose vietose, pavyzdžiui, loterijos bilietų terminaluose. Paraišką dėl greitojo kredito galima užpildyti ir mažųjų paskolų įmonių biuruose, tačiau dauguma lietuvių renkasi patogesnį kelią – prašymus teikia spaudos kioskuose, pašto skyriuose ir panašiai. Iš tiesų, kuo daugiau patogių alternatyvų egzistuoja – tuo klientai labiau patenkinti ir pasitiki kredito įmonėmis. Jos, savo ruožtu, dirba tam, kad potencialūs besiskolinantieji išvengtų ilgų eilių biuruose, šūsnies dokumentų ir kitų formalumų, kurie kainuoja nemažai laiko ir atima energijos. Grįžtant prie paraiškos teikimo internetu, tai lieka bene populiariausia ir mėgstamiausia paslauga, susijusia su greitaisiais kreditais.

Besiskolinančiųjų teisė ir pareiga

Šiais laikais mėgstama sakyti, kad žmonės puikiai žino savo teises, tačiau kartais pamiršta pareigas. Kas yra teisė ir kas pareiga, kai kalbama apie greitąsias paskolas? Besiskolinančiojo iš kredito įmonės asmens teisė – gauti kreditą pačiomis palankiausiomis sąlygomis ir jam patogiausiu būdu. Pareiga – laiku grąžinti visą pasiskolintą sumą. Nors tai pasitaiko gana retai, visgi atsiranda pamirštančių savo atsakomybę paskolą grąžinti iš anksto nurodytu metu. Kokios yra to pasekmės? Vengiantieji mokėti patenka į oficialias šalies skolininkų duomenų bazes. Pavardės patekimas į šį sąrašą jos turėtojui anaiptol nesuteikia garbės. Iš tiesų, patekimas į skolininkų duomenų bazė užkerta kelią ateityje skolintis iš kredito įmonių ir bankų. Dėl to labai svarbu neuždelsti mokėjimo, nevengti savo pareigos grąžinti paskolą, kadangi to padaryti nepavyks. Oficiali sutartis, patvirtina parašu ir teisiškai įsigaliojanti nuo pasirašymo dienos, yra rimtas dokumentas. Taigi, prieš skolinantis reikėtų viską gerai apgalvoti: kiek skolintis, kas ateityje nekiltų problemų kreditą grąžinti, koks konkrečiai turėtų būti paskolos atidavimo terminas. Greitieji kreditai, kaip paslauga, yra labai paklausūs ir mėgstami, tačiau jie reiškia tam tikrą atsakomybę. Tiksliau tariant, gautos sumos grąžinimo per nustatytą laiką atsakomybę.