Perkame naują žoliapjovę | Eeefondai.lt

c5beoliapjovc497s-internetu-9806502 Žoliapjovės internetu

Atrodo, praėjusią savaitę  buvo suskaičiuotos paskutinės dienos mūsų senosios žoliapjovės. Internetu dabar renkamės naująją, bet nesame tikri, kokią geriausiai būtų pirkti. Norisi, kad visos funkcijos būtų vienoje vietoje – geras pajėgumas, mažas triukšmingumas, padori kaina ir nebloga išvaizda. Užsukame į vieną interneto parduotuvę ir čia ieškome sau tinkamiausios prekės.

Trimeriai

Pirmas dalykas, šovęs į galvą kaip aktualus, tai, kad galbūt dabar reikia nebe žoliapjovės internetu, o trimerio. Ką manote? Trimeris puikiai tinka ne tik žolei pjauti, bet ir visokiems krūmams ar dideliems dilgėlynams. Tai – kaip elektrinis dalgis. Ir kainuoja jis ne tiek ir daug, galima surasti tokių, kurių kaina – vos šimtas litų. Svarstau, tiktų ar netiktų man šitas mažylis. Galėtume tada ir neprižiūrimą teritoriją paveldėtoje žemėje nušienauti kelis kartus per vasarą. Aišku, tokios benzinines zoliapjoves internetu turi ir savo trūkumą. Man asmeniškai, labiau norėtųsi patogesnio valdymo. Trimerį turi visada nešiotis rankoje, ir tai skatina greitą nuovargį. Be to, priklausomai nuo to, kaip pjauni, atrodys ir tavo veja. Gali būti, kad bus nevienoda. Man norisi, kad žolytė būtų tarsi su liniuote apskaičiuota ir tiksliai vienodai nupjauta. Nors gal visai verta nusipirkti ir trimerį, ir normalią žoliapjovę? Būtų naudinga visais atvejais. Kol kas žoliapjovės – trimeriai lieka planuose, bet dar nesakau griežto „taip“.

Vejapjoves

Labai gausus internete yra pasirinkimas tiesiog nuostabių puikių vejapjovių, savaeigių arba benzininių. Kaip suprantu, geriausios kainuoja apie penkis šimtus, tačiau galima pirkti ir paprastesnę, vėlgi nesiekiančią pusantro šimto kainos. Tai atrodo labai patogu ir netgi estetiška. Taip, kaip motina stumdo vaiko vežimėlį, taip veja besirūpinantis žmogus po pievą stumdo šitą keturratį. Tokios žoliapjovės internetu užsakomos paprastai – nereikia net kažkur važiuoti pasiimti, prieš tai atlaisvinus visą bagažo skyrių. Mes pastaruoju metu gyvename be automobilio, be to, tolokai nuo miesto, todėl atrodo labai naudinga, jeigu toks daiktas būtų tiesiog atvežamas internetu. Be to, daug kur yra nuolaidos arba apskritai nemokamas atvežimas tada, kai perki už didesnę sumą. Visgi žoliapjovė jau ne koks sąsiuvinis, kainuoja ne centus. Taigi, ir atvežimas turėtų būti nemokamas.

„Grizzly ERM“ ar „Hecht“ – štai kur klausimas. Tarsi išsirinkau kelis panašius modelius, tinkančius man ir pagal kišenę, ir visas funkcijas turinčius. Tačiau nežinau, kurios firmos geriau. Kaip sakoma, sovietmečiu nieko nebuvo, tai žmonės nieko nepirko, o šiais laikais visko tiek daug, kad net sunku išsirinkti. Taigi, net nežinau, ką rinktis, tačiau, galbūt man jūs patartumėte? Kuri gamintoja yra geresnė, ir kieno žoliapjovės (akcija joms yra, ar nėra, nesvarbu) yra patvaresnės? Apskritai, aš galiu atsakyti, dėl ko sugedo mūsų senutė, ir dėl ko apskritai visada kyla problemų. Mūsų namai yra tikrai labai uolėtoje, akmenuotoje vietovėje. Atrodo, renki ir renki tuos akmenis, o jų vis tiek visada bent kažkiek pasilieka. Galbūt jie išlenda iš žemės, kai vanduo paplauna paviršių. Bet tie akmenys paprastai ir susargdina mūsų žoliapjoves. Todėl labai nenoriu tokios, kuri jau nuo mažiausio akmenėlio, grumstelio ar kieto obuolio pakratys kojas, o gal reikėtų sakyti – ratus. Suprantu, kad kažkokio tanko čia nenusipirksi, bet patvarumas mano atveju yra net svarbesnis už galingumą. O apskritai pjaunamas plotas nėra labai didelis, viso 12 arų, paprastai juos nuskutu per pusantros valandos.