Kreditas | Eeefondai.lt

kreditas-1143425 Kreditas

Jei prireikė pinigų ir nežinote, kur kreiptis, pasidomėkite kredito kompanijomis, kurios gali suteikti jums reikiamą kreditą. Kreditas yra pinigų skolinimas už palūkanas. Pastaruoju metu rinkoje veikia daugybė įstaigų, galinčių suteikti tokią paslaugą. Tačiau, verta pasidomėti, kaip vyksta kredito suteikimas ir ar kreditas bet kam suteikiamas, ar yra kokių nors ypatingų reikalavimų bei taisyklių.

Sąlygos, norint gauti kreditą

Dažniausiai kredito bendrovės kelia tokias sąlygas asmenims, kuriuos domina kreditai: paskolos gavėjas turi būti Lietuvos Respublikos pilietis ir turi turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jis neturi būti paieškomas. Didžioji dalis kredito bendrovių kelia sąlygą, kad kredito gavėjas turi būti oficialiai dirbantis, tačiau jau galima rasti bendrovių, kuriuose suteikiamas kreditas be pajamu. Tačiau, derėtų žinoti, kad neturint oficialaus darbo kreditas be užstato nebus suteiktas. Kai kuriose kredito bendrovėse reikalaujama, kad norinčiųjų gauti kreditą asmenų mėnesinės pajamos būtų ne mažesnės nei tūkstantis litų. Dar viena svarbi sąlyga yra tai, kad asmuo turi neturėti pradelstų įsiskolinimų, o finansinių įsipareigojimų mėnesinės įmokos neviršytų 40 procentų mėnesinių pajamų.

Kredito suteikimo tvarka

Jei jums reikalingas pavyzdžiui kreditas busto remontui, pirmiausiai reikia pateikti kredito bendrovei paraišką. Tai galima padaryti internetu arba telefono žinute. Norint paraišk pateikti telefono žinute, teks pervesti 1 centą į kredito bendrovės sąskaitą. Toks veiksmas reikalingas tam, kad būtų patvirtinta pareiškėjo tapatybė. Jei kreditas bus reikalingas dar kartą, to daryti nebereikės, tai daroma tik pirmą kartą. Taigi, kreditas be registracijos mokesčio įmanomas, jei kreipiatės į tą pačią kredito bendrovę ne pirmą kartą, arba imate kreditą ne internetu ar telefono žinute, o kitose vietose (spaudos kioskuose, prekybos centruose ir pan.).

Kredito bendrovės netaiko jokių apribojimų naujiems klientams ir net pirmą kartą besikreipiantiems gali būti suteiktas kreditas maksimaliai sumai. Dažniausiai kredito bendrovės apsiriboja sumomis nuo 200 iki 10 tūkstančių litų. Kreditas be palukanu dažniausiai suteikiamas tik nuo 500 iki 1500 Lt., 10-30 d. laikotarpiui.

Kodėl verta skolintis iš kredito bendrovių?

Žinoma, kreditas bustui kredito bendrovėse, teikiančiose greitus kreditus, nesuteikiamas, tačiau ši finansinė paslauga turi ir kitų privalumų. Paminėsime svarbiausius: pirmas kreditas iki 30 dienų dažniausiai suteikiamas nemokamai. Vartojimo paskolos iki 10 tūkstančių litų suteikiamos net iki 3 metų laikotarpiui. Grąžinamas kreditas dalimis, kurių sumą gali pasirinkti pats klientas. Jei vartojimo paskola grąžinama greičiau, sumokama mažiau palūkanų. Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 20 procentų. Vienu metu galima turėti keletą kreditų. Svarbu ir tai, kad bedarbiams gali būti suteikiamas kreditas be pajamu. Norint gauti kreditą, nereikia jokio užstato, laidavimo ar turto įkeitimo. Dar vienas patrauklus klientams aspektas yra tai, kad kreditas dirbantiems užsienyje taip pat suteikiamas be problemų.

Taigi, jei atitinkate visus reikalavimus ir jums nereikalingas kreditas bustui , o gerokai mažesnė suma, o taip pat sutinkate patvirtinti savo asmens tapatybę, pervesdami 1 centą į kredito bendrovės banko sąskaitą, kreditas pasirinktai sumai greitai pasieks jūsų sąskaitą. Paprastai tai užtrunka apie 15 minučių.

Svarbiausias dalykas, jau gavus kreditą, yra laiku jį grąžinti. Kitu atveju jūsų laukia nemalonios pasekmės, pradedant baudomis ir baigiant sugadinta jūsų mokėjimo istorija, kuri gali pakenkti norint gauti sekantį kreditą. Atminkite, kad kreditas visada išduodamas be problemų tik tiems klientams, kurie nepamiršta vykdyti savo įsipareigojimų.