Poilsis Druskininkuose dviem | Eeefondai.lt

Poilsis Druskininkuose dviem

poilsis-druskininkuose-dviem-300x224-6457684 Poilsis Druskininkuose dviem

Tiems, kas nori atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių, darbų ar vaikų – visuomet gali rinktis puikų pasiūlymą, skambantį labai viliojančiai Poilsis druskininkuose dviem. Tokių pasiūlymų galima rasti tikrai nemažai, jais susižavi ir šeimos turinčios vaikų, ir poros, norinčios praleisti romantišką savaitgalį dviese.

Poilsis Lietuvoje ar užsienyje

Dalis Lietuvos gyventojų yra kategoriškos nuomonės ir teigia, kad geriausias poilsis yra tik šiltuosiuose kraštuose, kur visada yra garantuotas geras oras, t.y. giedras dangus, tyras kalnų oras ir šiltas vanduo. Ir iš tiesų, kadangi gyvename tokiose klimato sąlygose, kur saulės ir šilumos turime palyginti nedaug, tik keletą mėnesių per metus, rudens sezono metu smagu pabūti ten, kur dar yra pakankamai šilta ir saulėta. Žinoma, toks poilsis kainuoja pakankamai brangiai. Na nebent rinksitės taip vadinamą paskutinės minutės arba labai išankstinį kelionės užsakymą.

Kita dalis tautiečių tvirtina, kad geriausias poilsis yra Lietuvoje. Tokį poilsio būdą labiausiai mėgsta jauni, nedideles pajamas turintys asmenys bei šeimos su mažais vaikais. Ši dalis žmonių dažniausiai poilsiui renkasi Lietuvos pajūrį arba žymiuosius mūsų šalies kurortus – Druskininkus arba Birštoną. Tuo labiau, kad druskininkuose yra puikios sąlygos tiek aktyviam, tiek pasyviam poilsiui.

Akcijos geram poilsiui

Šiuo metu Lietuvoje labai populiarios internetinės svetainės, siūlančios įvairias dovanų ar pramogų akcijas. Praktiškai kasdien galima pasidairyti ir surasti tinkamą ir patinkantį variantą iš skelbiamų kaip pavyzdžiui poilsis druskininkuose akcija. Labai populiarios tampa romantiškos dovanos dviem tokiu pavadinimu kaip poilsis druskininkuose dviem kokių nors sukaktuvių proga. Dažniausiai prie tokių pasiūlymų taip pat yra galimybė gauti grožio ar SPA (pirties, vandens procedūrų ar masažo) paslaugų rinkinuką. Tokių pasiūlymų akcijų metu kainos yra maždaug 250 – 350 Lt. Į šią kainą įeina viena nakvynė pasiūlyme nurodytame viešbutyje Druskininkuose, maitinimas bei apsilankymas SPA procedūrose (jei tokios nurodytos pasiūlyme). Žinoma, jei pageidaujate ne vienos, o dviejų ir daugiau nakvynių, kaina bus atitinkamai didesnė.

Poilsis Druskininkuose SPA

Poilsis Druskininkuose gali būti pasirenkamas pagal konkretų tikslą – pavyzdžiui poilsis druskininkuose spa. Tokį poilsio būdą tiesiog dievina merginos ir moterys. SPA programos arba grožio atostogos dažniausiai būna nuo kelių dienų iki savaitės. Į SPA programą įeina pirties kompleksai, įvairios vandens procedūros ir masažo seansai bei kitos kūno gražinimo procedūros.

Vandens pramogos Druskininkuose

Druskininkai ko gero visiems gerai žinomi savo garsiuoju vandens pramogų parku. Šiuo vandens parku ypatingai žavisi tie, kurie turi vaikų arba labai mėgsta vandens pramogas. Poilsis druskininkuose su vaikais tėveliams yra garantuotas, kadangi šiame vandens pramogų parke yra teikiamos ir vaikų priežiūros paslaugos (vaikams nuo 5 iki 14 m.) Žinoma poilsis druskininkuose vandensparke palieka neišdildomų įspūdžių ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Birštonas

Poilsis birštone žinomas ir mėgstamas nuo senų laikų. Birštonas garsėja savo mineraliniais šaltiniais, teikiamomis gydymo paslaugomis, sanatorijomis. Šiose sanatorijose teikiamos reabilitacijos paslaugos sveikstantiems po įvairių ligų ar traumų, o norintys tiesiog atgauti jėgas po darbų – gali čia puikiai pailsėti. Tereikia išsirinkti ir rezervuoti patinkantį viešbutį, sumokėti pinigus ir laukti atostogų.

Poilsis ištisus metus

Džiugu, kad renkantis poilsį Druskininkuose ar Birštone, nebūtina laukti vasaros ir šilto vandens jūroje. Šiuose Lietuvos kurortuose galima atostogauti bet kuriuo metų laiku, o ir pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų juose tikrai apstu. Žinoma poilsis druskininkuose dviem būna žavus net ir tuomet kai lauke labai šalta ir niūru.