Paskola | Eeefondai.lt

paskola1-300x165-8621983 Paskola

Paskolos nepraranda populiarumo kredito rinkoje, kadangi retam žmogui pavyksta įgyvendinti savo planus vien iš asmeninių lėšų. Tam, kad paskola kaip paslauga, būtų dar patrauklesnė, būtina užtikrinti, kad ji būtų suteikiama itin greitai ir efektyviai. Žmonės nebėra linkę gaištai laiką, eidami į bankus ir pildydami paraiškas bei laukdami sprendimo, ar bus suteikta paskola tau ar ne. Paskolos patvirtinimas bankuose trunka bent keletą dienų, todėl vis didesnį populiarumą įgauna paskola internetu, nes tai greita ir efektyvu. Juolab, kad šiuo metu daugybė kompanijų teikia tokią paslaugą.

Įstaigos, teikiančios paskolas

Jei jums reikalinga pavyzdžiui paskola bustui, atlikite analizę, kuri apimtų kredito įstaigų patikimumą, palūkanų normas, sąlygų ir sutarčių ypatumus, grąžinimo terminus ir taip toliau. Pasidomėkite ar jus dominančios įstaigos veikla reglamentuojama finansinių institucijų. Taip bus užtikrintas jūsų saugumas. Jei reikalinga paskola verslui, išsiaiškinkite, ar įstaiga teikia tokią paslaugą ir kokiomis sąlygomis.

Patikrinkite, ar kredito įstaiga savo internetiniame puslapyje teisingai nurodžiusi kontaktus: telefono numerius ir adresus. Pasidomėkite, ar tokia įmonė yra registruota įmonių registre. Jei kažkas jums kelia įtarimus ar pastebėjote nesutapimų, galimas daiktas, kad jūs susidūrėte su nesąžininga kompanija, todėl paskola geriau imkite įstaigoje, apie kurią klientai palankiai atsiliepia ir kurioje nerizikuojate, kad jūsų asmeninė informacija bus panaudota netinkamai.

Tokios pačios taisyklės galioja, jei jus domina paskola internetu, tik patartina gerai įsiskaityti į tokias paslaugas teikiančių kompanijų nurodomas sąlygas ir paskolos grąžinimo terminus.

Paskolos internetu

Kreipiantis į įstaigą, kuri teikia paskolą internetu, keletą kartų patikrinkite, ar teisingai nurodėte savo duomenis, tokius kaip tokius kaip jūsų amžius, asmens kodas ir banko sąskaitos numeris. Galbūt tai nuskambės keistai, bet netgi išsilavinę žmonės, imdami paskola verslui, tokius duomenis nurodo klaidingai. Tokios klaidos visų pirma gaišina jūsų laiką ir mažina kreditorių pasitikėjimą jumis. O ypač nepatartina yra specialiai įvesti klaidingą informaciją.

Jei jūs neturite jokio turto, kurį galite įkeisti, jums bus suteikta tik paskola be užstato, tai yra paskola, kurios suma nebus itin didelė. Paskola su užstatu bus suteikta tokiu atveju, jei įkeisite kredito įstaigai butą, namą, automobilį ar vertingus papuošalus. Nenorintys rizikuoti savo turimu turtu ir imti paskola uz uzstata, geriausiu atveju gaus paskolą iki 25 tūkstančių litų.

Bet kokiu atveju, jei jums reikalinga paskola namo statybai, jums teks užstatyti turimą žemės sklypą, kuriame planuojamos statybos. Nes kitu atveju nei viena kredito kompanija nesiderės su jumis dėl palūkanų ar paskolos grąžinimo terminų. Įkeičiant kredito kompanijai turimą turtą, jūs turite ir galimybę gauti gerokai didesnę sumą pinigų. Tačiau, jei jums reikalinga paskola automobiliui, kurio kaina yra iki 20 tūkstančių litų, galite gauti paskolą ir be užstato.

paskola-300x165-8013261 Paskola

Paskola gali būti be užstato suteikta ir tiems asmenims, kurių kredito istorija yra bloga. Tačiau paskola isiskolinusiems apsiriboja nedidelėmis sumomis ir trumpais grąžinimo terminais.

Net jei jūsų kredito istorija nepriekaištinga, niekada nesiskolinkite daugiau pinigų, nei jums reikia šiuo metu. Atminkite, kad didesnė paskola pareikalaus ir daugiau palūkanų.

Jei reikalinga paskola studentams, atminkite, kad skolininkas turi turėti pastovias mėnesines pajamas, kurios būtų ne mažesnės nei vienas tūkstantis litų.

Taigi, imdami paskola, įsitikinkite, kad kredito kompanija yra patikima ir jūsų asmeniniai duomenys bus saugūs, o jūsų duomenys yra nurodyti teisingai.