Lizingas automobiliui | Eeefondai.lt

lizingas-automobiliui-6501336

Kai reikia naujo automobilio

lizingas-automobiliui-6501336 Lizingas automobiliui

Pamirškite apie ilgą ir daug kantrybės reikalaujantį pinigų taupymą. Jeigu jūsų šeimai reikia naujos transporto priemonės ir jos reikia greitai, lizingas automobiliui – geriausias šansas gauti trūkstamą sumą svarbiam pirkiniui. Neikite į kompromisus dėl būtiniausių poreikių ir pasiskolinkite vardan patogesnio gyvenimo. Apie tai, kas yra geriausias lizingas automobiliui, kokios jo grąžinimo sąlygas, visos svarbios detalės – efektyviam jūsų finansinių problemų sprendimui.

Kodėl lizingas?

  1. Lizingas – bene paprasčiausias finansavimas, suteikiamas bankų. Tai greita ir patogi operacija, neužtruksianti nė kelių dienų. Jeigu naujo automobilio jums reikia artimiausiu metu, lizingas – sumanus sprendimas.
  2. Geriausias lizingas automobiliui nereikalauja papildomo užstato.
  3. Klientui palankiausios grąžinimo sąlygos – tai lanksti bankų politika, taikoma kredito grąžinimui. Gaukite reikiamą sumą naujam ar naudotam automobiliui, o vėliau ją grąžinkite būtent taip, kaip jums patogiausia: pasirinkite tinkančią pradinę įmoką, nustatykite grąžinimo laikotarpį, susidarykite įmokų grafiką. Trumpai tariant, pasiimkite visa, kas jums teisėtai priklauso – galimybes išmokėti lizingą pagal asmenines finansines išgales.

Naudotas automobilis?

Jus domina lizingas naudotam automobiliui? Ne bėda – apribojimų norimo automobiliui gamybos metams nėra. Rinkitės tokią transporto priemonę, kokios tik norisi. Automobilio markė, dydis – visa tai bankų nedomina. Jų prioritetas – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, leisiančias įgyvendinti papildomo finansavimo reikalaujančius sumanymus.

Skaičiuoklė

Lizingo skaiciuokle automobiliams – paprasta, tačiau vertinga skaičiavimo sistema, leidžianti įvertinti savo pasiskolinimo galimybes. Viskas, ko reikės – pasirinkti finansavimo tipą (kuris gali būti dviejų rūšių: finansinis lizingas ir finansinis lizingas su likutine verte), pažymėti, ar norite naujo, ar naudoto automobilio, nurodyti pageidaujamos transporto priemonės kainą, avanso dydį, numatomą grąžinimo trukmę, palūkanas, sutarties mokestį. Lizingo skaiciuokle automobiliui pagal visus jūsų pateiktus duomenis nurodys mėnesinės įmokos dydį. Tai labai patogus įrankis, leidžiantis numatyti, kiek kas mėnesį teks grąžinti bankui. Neskubėkite ir išnaudokite visus skaičiuoklės privalumus. Jeigu dar neapsisprendėte, kokią transporto priemonę pirksite, ir nežinote, kiek už ją mokėsite, pabandykite paskaičiuoti skirtingus variantus, įvertinkite, kiek vienu ar kitu atveju teks kas mėnesį grąžinti bankui. Tai svarbu, kadangi lizingas automobiliui, kaip bebūtų, yra finansinis įsipareigojimas.

Atsakomybė

Reikia pripažinti, kad bankai pastaruoju metu savo klientams taiko ypač palankias pasiskolinimo sąlygas. Tai galioja ir lizingui automobiliui. Žinoma, lizingas – vienas paprasčiausių ir greičiausių kredito gavimo būdų. Jis labai naudingas, kai negalite ilgai laukti, pinigų jums reikia čia ir dabar. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad bankas, skolindamas jums reikiamą sumą, leisdamas reguliuoti grąžinimo procesus, tikisi reguliaraus ir sąžiningo mokėjimo. Klientų atsakomybė – kas mėnesį laiku įnešti iš anksto numatytą sumą. Visose sutartyse, pasirašomose pačių besiskolinančiųjų, aiškiai nurodomas kliento įsipareigojimas. Be to, pateikiamos nesąžiningo elgesio pasekmės. O jos, paprastais žodžiais tariant, yra tokios: mėnesinių įmokų negrąžinimas laiku formuoja delspinigius, kurie tik gilina įsiskolinimą. Skola bankui – tamsi dėmė finansinėje istorijoje. Jeigu nenorite, kad nesąžiningai grąžinama paskola būtų paskutinė jūsų gyvenime, realistiškai įvertinkite savo finansinę situaciją. Jeigu turite abejonių dėl to, ar galėsite laiku išmokėti visą gautą sumą, pasitarkite su šeimos nariais, bankų konsultantais. Galbūt jie pateiks išeitį kaip tik jums? Trumpai tariant, neužmirškite lizingo skaičiuoklės ir objektyviai įvertinkite savo poreikius bei galimybes. Tuo atveju, jei paskola – jums jokia našta, drąsiai kreipkitės į banką ir rinkitės naują transporto priemonę. Lizingas automobiliui – vertinga paslauga, leidžianti greitai ir paprastai pagerinti gyvenimo kokybę, seną transporto priemonę pakeičiant nauja.