Kreditai | Eeefondai.lt

greitieji-kreditai-300x199-7489845Greitieji kreditai – greičiausiai gaunamos paskolos Lietuvoje. Jų teikimo sąlygos yra ypač palankios tiek naujiems kredito įmonių klientams, tiek tiems, kurie skolinasi antrą, trečią, dešimtą kartą. Greitieji kreditai internete suteikiami greitai ir paprastai – štai kas yra tikrai paklausi paslauga, mėgstama tų žmonių, kurie nemėgsta tuščiai leisti savo laiko. Greitieji kreditai internetu – tai mažosios paskolos šiuolaikiniams žmonėms, norintiems ir nebijantiems pasinaudoti geriausiais finansiniais pasiūlymais Lietuvoje.

Ypatingos nuolaidos

Greitieji kreditai maziausios palukanos – suderinama? Be menkiausios abejonės. Pirmiesiems savo klientams daugelis mažųjų paskolų įmonių taiko ypatingas kredito gavimo sąlygas. Galimybe pirmąjį kreditą gauti nemokamai susivilioja daugelis. Ir jie elgiasi visiškai teisingai. Kodėl nepasinaudojus finansiškai palankia nuolaida, leidžiančia pasiskolinti nemokamai ar su juokingai mažomis palūkanomis? Visi išmintingi žmonės nevengia akcijų, nes jų metu pigiau gali kainuoti ne tik prekės, bet ir paslaugos. Šiuo atveju – greitieji kreditai. Dar viena maloni alternatyva nepigiai atsieinančioms paskoloms – greitieji kreditai be uzstato. Ši paslauga leidžia pasiskolinti be turto užstatymo.

Paraiškos teikimo būdai

Mažosios paskolos, pavyzdžiui, greitieji vivus kreditai, yra teikiami keliais skirtingais būdais. Dėl kredito, kaip jau ir buvo minėta, galima kreiptis internetu. Kol kas tai yra bene populiariausias skolinimosi būdas. Kodėl? Žmonės vertina tai, kad greitieji kreditai internete suteikiami greitai, vos po nesudėtingos registracijos ir savo tapatybės patvirtinimo, po paprastos procedūros – paraiškos užpildymo. Paraiškos dėl mažosios paskolos pildymas internetu reiškia pinigų sumos ir jos grąžinimo termino pasirinkimą. Nors visose įmonėse paraiškos pildymo sistemos kiek skiriasi, viena aišku – internetu atlikdami šią procedūrą, netruksite ilgiau kelių minučių. Greitieji kreditai lietuvoje teikiami ne tik internetu, bet ir specialiose vietose, pavyzdžiui, loterijos bilietų terminaluose. Paraišką dėl greitojo kredito galima užpildyti ir mažųjų paskolų įmonių biuruose, tačiau dauguma lietuvių renkasi patogesnį kelią – prašymus teikia spaudos kioskuose, pašto skyriuose ir panašiai. Iš tiesų, kuo daugiau patogių alternatyvų egzistuoja – tuo klientai labiau patenkinti ir pasitiki kredito įmonėmis. Jos, savo ruožtu, dirba tam, kad potencialūs besiskolinantieji išvengtų ilgų eilių biuruose, šūsnies dokumentų ir kitų formalumų, kurie kainuoja nemažai laiko ir atima energijos. Grįžtant prie paraiškos teikimo internetu, tai lieka bene populiariausia ir mėgstamiausia paslauga, susijusia su greitaisiais kreditais.

Besiskolinančiųjų teisė ir pareiga

Šiais laikais mėgstama sakyti, kad žmonės puikiai žino savo teises, tačiau kartais pamiršta pareigas. Kas yra teisė ir kas pareiga, kai kalbama apie greitąsias paskolas? Besiskolinančiojo iš kredito įmonės asmens teisė – gauti kreditą pačiomis palankiausiomis sąlygomis ir jam patogiausiu būdu. Pareiga – laiku grąžinti visą pasiskolintą sumą. Nors tai pasitaiko gana retai, visgi atsiranda pamirštančių savo atsakomybę paskolą grąžinti iš anksto nurodytu metu. Kokios yra to pasekmės? Vengiantieji mokėti patenka į oficialias šalies skolininkų duomenų bazes. Pavardės patekimas į šį sąrašą jos turėtojui anaiptol nesuteikia garbės. Iš tiesų, patekimas į skolininkų duomenų bazė užkerta kelią ateityje skolintis iš kredito įmonių ir bankų. Dėl to labai svarbu neuždelsti mokėjimo, nevengti savo pareigos grąžinti paskolą, kadangi to padaryti nepavyks. Oficiali sutartis, patvirtina parašu ir teisiškai įsigaliojanti nuo pasirašymo dienos, yra rimtas dokumentas. Taigi, prieš skolinantis reikėtų viską gerai apgalvoti: kiek skolintis, kas ateityje nekiltų problemų kreditą grąžinti, koks konkrečiai turėtų būti paskolos atidavimo terminas. Greitieji kreditai, kaip paslauga, yra labai paklausūs ir mėgstami, tačiau jie reiškia tam tikrą atsakomybę. Tiksliau tariant, gautos sumos grąžinimo per nustatytą laiką atsakomybę.

Read More

lizingas-automobiliui-3795504

Kai reikia naujo automobilio

lizingas-automobiliui-3795504 Lizingas automobiliui

Pamirškite apie ilgą ir daug kantrybės reikalaujantį pinigų taupymą. Jeigu jūsų šeimai reikia naujos transporto priemonės ir jos reikia greitai, lizingas automobiliui – geriausias šansas gauti trūkstamą sumą svarbiam pirkiniui. Neikite į kompromisus dėl būtiniausių poreikių ir pasiskolinkite vardan patogesnio gyvenimo. Apie tai, kas yra geriausias lizingas automobiliui, kokios jo grąžinimo sąlygas, visos svarbios detalės – efektyviam jūsų finansinių problemų sprendimui.

Kodėl lizingas?

  1. Lizingas – bene paprasčiausias finansavimas, suteikiamas bankų. Tai greita ir patogi operacija, neužtruksianti nė kelių dienų. Jeigu naujo automobilio jums reikia artimiausiu metu, lizingas – sumanus sprendimas.
  2. Geriausias lizingas automobiliui nereikalauja papildomo užstato.
  3. Klientui palankiausios grąžinimo sąlygos – tai lanksti bankų politika, taikoma kredito grąžinimui. Gaukite reikiamą sumą naujam ar naudotam automobiliui, o vėliau ją grąžinkite būtent taip, kaip jums patogiausia: pasirinkite tinkančią pradinę įmoką, nustatykite grąžinimo laikotarpį, susidarykite įmokų grafiką. Trumpai tariant, pasiimkite visa, kas jums teisėtai priklauso – galimybes išmokėti lizingą pagal asmenines finansines išgales.

Naudotas automobilis?

Jus domina lizingas naudotam automobiliui? Ne bėda – apribojimų norimo automobiliui gamybos metams nėra. Rinkitės tokią transporto priemonę, kokios tik norisi. Automobilio markė, dydis – visa tai bankų nedomina. Jų prioritetas – suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, leisiančias įgyvendinti papildomo finansavimo reikalaujančius sumanymus.

Skaičiuoklė

Lizingo skaiciuokle automobiliams – paprasta, tačiau vertinga skaičiavimo sistema, leidžianti įvertinti savo pasiskolinimo galimybes. Viskas, ko reikės – pasirinkti finansavimo tipą (kuris gali būti dviejų rūšių: finansinis lizingas ir finansinis lizingas su likutine verte), pažymėti, ar norite naujo, ar naudoto automobilio, nurodyti pageidaujamos transporto priemonės kainą, avanso dydį, numatomą grąžinimo trukmę, palūkanas, sutarties mokestį. Lizingo skaiciuokle automobiliui pagal visus jūsų pateiktus duomenis nurodys mėnesinės įmokos dydį. Tai labai patogus įrankis, leidžiantis numatyti, kiek kas mėnesį teks grąžinti bankui. Neskubėkite ir išnaudokite visus skaičiuoklės privalumus. Jeigu dar neapsisprendėte, kokią transporto priemonę pirksite, ir nežinote, kiek už ją mokėsite, pabandykite paskaičiuoti skirtingus variantus, įvertinkite, kiek vienu ar kitu atveju teks kas mėnesį grąžinti bankui. Tai svarbu, kadangi lizingas automobiliui, kaip bebūtų, yra finansinis įsipareigojimas.

Atsakomybė

Reikia pripažinti, kad bankai pastaruoju metu savo klientams taiko ypač palankias pasiskolinimo sąlygas. Tai galioja ir lizingui automobiliui. Žinoma, lizingas – vienas paprasčiausių ir greičiausių kredito gavimo būdų. Jis labai naudingas, kai negalite ilgai laukti, pinigų jums reikia čia ir dabar. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad bankas, skolindamas jums reikiamą sumą, leisdamas reguliuoti grąžinimo procesus, tikisi reguliaraus ir sąžiningo mokėjimo. Klientų atsakomybė – kas mėnesį laiku įnešti iš anksto numatytą sumą. Visose sutartyse, pasirašomose pačių besiskolinančiųjų, aiškiai nurodomas kliento įsipareigojimas. Be to, pateikiamos nesąžiningo elgesio pasekmės. O jos, paprastais žodžiais tariant, yra tokios: mėnesinių įmokų negrąžinimas laiku formuoja delspinigius, kurie tik gilina įsiskolinimą. Skola bankui – tamsi dėmė finansinėje istorijoje. Jeigu nenorite, kad nesąžiningai grąžinama paskola būtų paskutinė jūsų gyvenime, realistiškai įvertinkite savo finansinę situaciją. Jeigu turite abejonių dėl to, ar galėsite laiku išmokėti visą gautą sumą, pasitarkite su šeimos nariais, bankų konsultantais. Galbūt jie pateiks išeitį kaip tik jums? Trumpai tariant, neužmirškite lizingo skaičiuoklės ir objektyviai įvertinkite savo poreikius bei galimybes. Tuo atveju, jei paskola – jums jokia našta, drąsiai kreipkitės į banką ir rinkitės naują transporto priemonę. Lizingas automobiliui – vertinga paslauga, leidžianti greitai ir paprastai pagerinti gyvenimo kokybę, seną transporto priemonę pakeičiant nauja.

Read More

kreditas-2823059 Paskolos

Jei susiruošėte pakeisti būstą ar atnaujinti baldus bei buitinę techniką, nusipirkti naują automobilį ar pakeliauti po pasaulį, o neturite santaupų, jums teks kreiptis į kredito įstaigą, kuri suteiktų jums paskolą. Paskolos šiais laikais suteikiamos ne tik bankuose, bet ir kredito unijose ar kitose kredito įstaigose. Jūsų valia rinktis kredito įstaigą, kurios sąlygos bei taikomos palūkanos pasirodys patraukliausios. O kuo daugiau nagrinėsite ir gilinsitės į kredito įstaigų taisykles ir sąlygas, tuo geriau būsite pasikaustęs šioje srityje, ir su paskolos gavimu susiję klausimai kels mažiau rūpesčių.

Paskolos sutartis

Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas numato, kad fizinių asmenų paskolos sutartis turi būti rašytinė, jeigu paskolos suma viršija 2 tūkstančius litų. Tokia sutartis laikoma sudaryta būtent nuo to momento, kai paskolos teikėjas perduoda suteikiamą pinigų sumą besiskolinančiam žmogui. Forma, kurioje pasirašoma paskolos sutartis, yra reglamentuota, laikantis įstatymuose nurodytų taisyklių ir skiriasi priklausomai nuo to, kokia yra sandorio kaina bei kas yra paskolos teikėjas (fizinis ar juridinis asmuo). Jei paskolos jums užtenka mažesnės nei 2 tūkstančiai litų, tokia sutartis gali būti ir žodinė, tačiau tokia praktika taikoma tik tokiu atveju, jei skolintojas yra fizinis asmuo.

Prieš pasirašydami sutartį, pasidomėkite ar jai taikomas paskolos apmokestinimas, kad vėliau netektų nemaloniai nustebti.

Paskolos skaičiuoklė

Prieš kreipiantis į kredito įstaigą paskolos, verta pasinaudoti paskolos skaičiuokle, kurią galima rasti praktiškai kiekvieno banko ar kitos kredito įstaigos internetiniame puslapyje. Skaičiuoklės dėka galima preliminariai sužinoti, kokios mėnesinės įmokos jūsų laukia, gavus paskolą tam tikrai sumai. Jums taps aiškiau, kiek pinigų liktų pragyvenimui ir ar ši pinigų suma galės užtikrinti jūsų ir jūsų šeimos poreikius. Žinoma, imant ilgalaikę paskolą, sunku prognozuoti kaip gyvenimas susiklostys po penkiolikos ar dvidešimties metų, tačiau visgi paskolos skaičiuokle padeda aiškiau suvokti situaciją.

Paskolos su užstatu

Jei paskolos tau reikia didelei sumai, pirmiausia reikia turėti kažkokį turtą, kurį galima užstatyti bankui ar kitai kredito įstaigai. Paskolos su užstatu yra suteikiamos nekilnojamajam turtui( butui, žemės sklypui, namo įsigijimui ir remontui) ir kilnojamajam turtui (automobilio, baldų, buitinės technikos, kompiuterinės įrangos ir kitų daiktų pirkimui). Turtas, kurį planuojate įkeisti kredito įstaigai turi būti įvertintas turto vertintojų bei apdraustas. Užstato svarba ypač reikšminga tokiais atvejais, kai kalbama apie paskolos įsiskolinusiems ar paskolos nedirbantiems suteikimą, nes tokie žmonės dažnai negali laiku grąžinti paimtos paskolos , todėl kredito įstaiga panaudoja užstatytą turtą tam, kad atgautų paskolintą paskolos sumą ir jos palūkanas. Teikdamas tokias paskolas bankas yra labiau apsaugotas nuo rizikos prarasti pinigus. Kai iš banko imamos smulkesnės ar vartojimo paskolos, jos teikiamos be užstato, o norint gauti didesnę paskolos sumą ar palankesnes paskolos sąlygas, tenka užstatyti nekilnojamąjį ar kitą turtą.

Paskolos verslui

Paskolos verslui išduodamos panašia tvarka, kaip ir fiziniams asmenims, tačiau jauni pradedantys verslininkai turėtų žinoti, kad jie turi galimybę gauti lengvatinę paskolą verslo pradžiai.

Paskolos studentams

Studentai turi galimybę gauti paskolą, kuri gali būti naudojama mokesčiui už studijas, pragyvenimui bei apmokėjimui už studijas užsienyje. Paskolos studentams gali būti ir remiamos valstybės, kai paskolos gavėjui nereikia mokėti palūkanų, o jas sumoka valstybė.

Taigi, jei jums reikia paskolos, nepatingėkite surinkti kuo daugiau informacijos, kuri jums tikrai pravers bendraujant su kredito įstaigų atstovais.

Read More

paskola1-300x165-8726586 Paskola

Paskolos nepraranda populiarumo kredito rinkoje, kadangi retam žmogui pavyksta įgyvendinti savo planus vien iš asmeninių lėšų. Tam, kad paskola kaip paslauga, būtų dar patrauklesnė, būtina užtikrinti, kad ji būtų suteikiama itin greitai ir efektyviai. Žmonės nebėra linkę gaištai laiką, eidami į bankus ir pildydami paraiškas bei laukdami sprendimo, ar bus suteikta paskola tau ar ne. Paskolos patvirtinimas bankuose trunka bent keletą dienų, todėl vis didesnį populiarumą įgauna paskola internetu, nes tai greita ir efektyvu. Juolab, kad šiuo metu daugybė kompanijų teikia tokią paslaugą.

Įstaigos, teikiančios paskolas

Jei jums reikalinga pavyzdžiui paskola bustui, atlikite analizę, kuri apimtų kredito įstaigų patikimumą, palūkanų normas, sąlygų ir sutarčių ypatumus, grąžinimo terminus ir taip toliau. Pasidomėkite ar jus dominančios įstaigos veikla reglamentuojama finansinių institucijų. Taip bus užtikrintas jūsų saugumas. Jei reikalinga paskola verslui, išsiaiškinkite, ar įstaiga teikia tokią paslaugą ir kokiomis sąlygomis.

Patikrinkite, ar kredito įstaiga savo internetiniame puslapyje teisingai nurodžiusi kontaktus: telefono numerius ir adresus. Pasidomėkite, ar tokia įmonė yra registruota įmonių registre. Jei kažkas jums kelia įtarimus ar pastebėjote nesutapimų, galimas daiktas, kad jūs susidūrėte su nesąžininga kompanija, todėl paskola geriau imkite įstaigoje, apie kurią klientai palankiai atsiliepia ir kurioje nerizikuojate, kad jūsų asmeninė informacija bus panaudota netinkamai.

Tokios pačios taisyklės galioja, jei jus domina paskola internetu, tik patartina gerai įsiskaityti į tokias paslaugas teikiančių kompanijų nurodomas sąlygas ir paskolos grąžinimo terminus.

Paskolos internetu

Kreipiantis į įstaigą, kuri teikia paskolą internetu, keletą kartų patikrinkite, ar teisingai nurodėte savo duomenis, tokius kaip tokius kaip jūsų amžius, asmens kodas ir banko sąskaitos numeris. Galbūt tai nuskambės keistai, bet netgi išsilavinę žmonės, imdami paskola verslui, tokius duomenis nurodo klaidingai. Tokios klaidos visų pirma gaišina jūsų laiką ir mažina kreditorių pasitikėjimą jumis. O ypač nepatartina yra specialiai įvesti klaidingą informaciją.

Jei jūs neturite jokio turto, kurį galite įkeisti, jums bus suteikta tik paskola be užstato, tai yra paskola, kurios suma nebus itin didelė. Paskola su užstatu bus suteikta tokiu atveju, jei įkeisite kredito įstaigai butą, namą, automobilį ar vertingus papuošalus. Nenorintys rizikuoti savo turimu turtu ir imti paskola uz uzstata, geriausiu atveju gaus paskolą iki 25 tūkstančių litų.

Bet kokiu atveju, jei jums reikalinga paskola namo statybai, jums teks užstatyti turimą žemės sklypą, kuriame planuojamos statybos. Nes kitu atveju nei viena kredito kompanija nesiderės su jumis dėl palūkanų ar paskolos grąžinimo terminų. Įkeičiant kredito kompanijai turimą turtą, jūs turite ir galimybę gauti gerokai didesnę sumą pinigų. Tačiau, jei jums reikalinga paskola automobiliui, kurio kaina yra iki 20 tūkstančių litų, galite gauti paskolą ir be užstato.

paskola-300x165-2810534 Paskola

Paskola gali būti be užstato suteikta ir tiems asmenims, kurių kredito istorija yra bloga. Tačiau paskola isiskolinusiems apsiriboja nedidelėmis sumomis ir trumpais grąžinimo terminais.

Net jei jūsų kredito istorija nepriekaištinga, niekada nesiskolinkite daugiau pinigų, nei jums reikia šiuo metu. Atminkite, kad didesnė paskola pareikalaus ir daugiau palūkanų.

Jei reikalinga paskola studentams, atminkite, kad skolininkas turi turėti pastovias mėnesines pajamas, kurios būtų ne mažesnės nei vienas tūkstantis litų.

Taigi, imdami paskola, įsitikinkite, kad kredito kompanija yra patikima ir jūsų asmeniniai duomenys bus saugūs, o jūsų duomenys yra nurodyti teisingai.

Read More

kreditas-2823059 Kreditas

Jei prireikė pinigų ir nežinote, kur kreiptis, pasidomėkite kredito kompanijomis, kurios gali suteikti jums reikiamą kreditą. Kreditas yra pinigų skolinimas už palūkanas. Pastaruoju metu rinkoje veikia daugybė įstaigų, galinčių suteikti tokią paslaugą. Tačiau, verta pasidomėti, kaip vyksta kredito suteikimas ir ar kreditas bet kam suteikiamas, ar yra kokių nors ypatingų reikalavimų bei taisyklių.

Sąlygos, norint gauti kreditą

Dažniausiai kredito bendrovės kelia tokias sąlygas asmenims, kuriuos domina kreditai: paskolos gavėjas turi būti Lietuvos Respublikos pilietis ir turi turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jis neturi būti paieškomas. Didžioji dalis kredito bendrovių kelia sąlygą, kad kredito gavėjas turi būti oficialiai dirbantis, tačiau jau galima rasti bendrovių, kuriuose suteikiamas kreditas be pajamu. Tačiau, derėtų žinoti, kad neturint oficialaus darbo kreditas be užstato nebus suteiktas. Kai kuriose kredito bendrovėse reikalaujama, kad norinčiųjų gauti kreditą asmenų mėnesinės pajamos būtų ne mažesnės nei tūkstantis litų. Dar viena svarbi sąlyga yra tai, kad asmuo turi neturėti pradelstų įsiskolinimų, o finansinių įsipareigojimų mėnesinės įmokos neviršytų 40 procentų mėnesinių pajamų.

Kredito suteikimo tvarka

Jei jums reikalingas pavyzdžiui kreditas busto remontui, pirmiausiai reikia pateikti kredito bendrovei paraišką. Tai galima padaryti internetu arba telefono žinute. Norint paraišk pateikti telefono žinute, teks pervesti 1 centą į kredito bendrovės sąskaitą. Toks veiksmas reikalingas tam, kad būtų patvirtinta pareiškėjo tapatybė. Jei kreditas bus reikalingas dar kartą, to daryti nebereikės, tai daroma tik pirmą kartą. Taigi, kreditas be registracijos mokesčio įmanomas, jei kreipiatės į tą pačią kredito bendrovę ne pirmą kartą, arba imate kreditą ne internetu ar telefono žinute, o kitose vietose (spaudos kioskuose, prekybos centruose ir pan.).

Kredito bendrovės netaiko jokių apribojimų naujiems klientams ir net pirmą kartą besikreipiantiems gali būti suteiktas kreditas maksimaliai sumai. Dažniausiai kredito bendrovės apsiriboja sumomis nuo 200 iki 10 tūkstančių litų. Kreditas be palukanu dažniausiai suteikiamas tik nuo 500 iki 1500 Lt., 10-30 d. laikotarpiui.

Kodėl verta skolintis iš kredito bendrovių?

Žinoma, kreditas bustui kredito bendrovėse, teikiančiose greitus kreditus, nesuteikiamas, tačiau ši finansinė paslauga turi ir kitų privalumų. Paminėsime svarbiausius: pirmas kreditas iki 30 dienų dažniausiai suteikiamas nemokamai. Vartojimo paskolos iki 10 tūkstančių litų suteikiamos net iki 3 metų laikotarpiui. Grąžinamas kreditas dalimis, kurių sumą gali pasirinkti pats klientas. Jei vartojimo paskola grąžinama greičiau, sumokama mažiau palūkanų. Lojaliems klientams taikomos nuolaidos iki 20 procentų. Vienu metu galima turėti keletą kreditų. Svarbu ir tai, kad bedarbiams gali būti suteikiamas kreditas be pajamu. Norint gauti kreditą, nereikia jokio užstato, laidavimo ar turto įkeitimo. Dar vienas patrauklus klientams aspektas yra tai, kad kreditas dirbantiems užsienyje taip pat suteikiamas be problemų.

Taigi, jei atitinkate visus reikalavimus ir jums nereikalingas kreditas bustui , o gerokai mažesnė suma, o taip pat sutinkate patvirtinti savo asmens tapatybę, pervesdami 1 centą į kredito bendrovės banko sąskaitą, kreditas pasirinktai sumai greitai pasieks jūsų sąskaitą. Paprastai tai užtrunka apie 15 minučių.

Svarbiausias dalykas, jau gavus kreditą, yra laiku jį grąžinti. Kitu atveju jūsų laukia nemalonios pasekmės, pradedant baudomis ir baigiant sugadinta jūsų mokėjimo istorija, kuri gali pakenkti norint gauti sekantį kreditą. Atminkite, kad kreditas visada išduodamas be problemų tik tiems klientams, kurie nepamiršta vykdyti savo įsipareigojimų.

Read More