Kelionės | Eeefondai.lt

635989190834337342-866470499_summer-road-trip-300x200-8264691Vasarai artėjant, vis daugiau žmonių stebi, ką gero ir naujo žada Novaturo kelionės. Gal jau tuojau bus pats metas pasilepinti smagiomis atostogomis, pats metas pasistengti gauti tai, ko seniai laukėte – poilsį. Tačiau kur jums geriausia keliauti šią vasarą? Jeigu dar nežinote, jeigu nenusprendėte, kokios Novaturo kelionės, ar kokios nors kitos turizmo agentūros kelionės jus nuves, štai keletas patarimų, keletas krypčių atostogoms.

Egiptas

Į faraonų tėvynę nori per gyvenimą bent kartą nukeliauti kiekvienas. Ir nebūtinai Novaturo keliones i Egipta reikia čiupti, galima ir kitos agentūros, o galima ir savarankiškai organizuotis. Tada, kai jau žinosite, jog norite ten nukeliauti, tikrai nesunkiai rasite būdus ten nukeliauti. Juk ir knygoje „Mano pasąmonės galia“ yra kalbama apie tikslo vizualizavimą. Pirmiausiai jūs turite įsivaizduoti, kad jums kažko labai reikia, įsivaizduoti, kad tai jau tiesiog turite, o tada tikslas pats suras savo priemones. Taigi, jeigu norite keliauti į Egiptą, jums nebūtini Novaturo kelioniu pasiulymai. Jums būtina tik vienas dalykas – žinoti, ką ten rasite. O rasite ten istorinę žemę, kuri taip susijusi su mūsų, Europos, civilizacijos pradžia ir raida. Tiek daug gyvenime galima padaryti ir pamatyti, tačiau tai neprilygs didingoms Egipto piramidėms ir požemiams jose. Faraonų kapai yra tikrai ne juokai, o rimtas dalykas. Taip pat gal dar niekada gyvenime nesate buvę dykumoje, tik matėte Klintą Ystvudą joje ropojantį per filmą „Blogas, geras ir bjaurus“? Kad ir ką pasirinksime, atsakymas yra aiškus – turite džiaugtis tuo, kad pagaliau galėsite leisti sau pailsėti, atsipūsti ir pamatyti tokius dalykus, kurie dar ilgai jums leis džiaugtis geriausiomis pramogomis.

Buvusi Jugoslavija

Dar viena nuostabi kryptis – tai Vilturo, Tezturo ar Novaturo keliones į Kroatija, Juodkalniją, Makedoniją arba Bosniją. Buvusios Jugoslavijos sritys dabar vadinamos tiesiog Balkanais. Ir visada Balkanai pasižymi savo nuostabiu svetingumu, taip pat pasakiška gamta. Ten yra ir tobulos jūros, ir nuostabūs uolėti krantai, ir gražiausios vietos, kuriose galite smagiai leisti laiką. Aišku, po didelio Balkanų karo ten yra iki dabar viskas nusiaubta ir dar iki galo neatstatyta. Gal būtent Kroatijoje galima rasti daugiau visokių vietų, kuriose poilsis jums būtų maloniausias. Tačiau vis tiek tai visgi yra vietos po karo zonos. Taigi, Novaturo keliones lektuvu galėtų jus iškart nugabenti į pasirinktą vietą. Keliauti per visą šalį su viešuoju transportu yra gana keblu, nes paviršius labai kalnuotas, o tokiu kelionė trunka labai ilgai. Be to, po karo vis dar yra nespėję atsistatyti daugybė vietų, daugybė kelionės objektų atrodo baisiai, tiesiog nesinorėtų ten dar kartą užsukti. Taigi, geriausia yra tiesiog skristi.

Karštos vietos

Jeigu mėgstate didelį karštį, tai keliaukite vasarą. Galbūt Novaturas keliones i Dubaju leis jums pajusti tokį karštį, kokio gyvenime nejutote, tačiau bent jau žinosite, ką reiškia tas gyvenimas pietuose. Taip pat pagalvokite ir apie tai, kad Novaturo kelioniu pasiulymai yra skirti visiems, nesvarbu, kokio jūs amžiaus. Taip pat viskas vyksta ir su kitomis kelionių agentūromis. Tačiau visgi, jeigu esate tas žmogus, kuris mėgsta pats viską susiorganizuoti, tai gla ir kelionių pasiūlymai 2016 metams jums bus savarankiškai planuojami. Jeigu tingite patys viską daryti, raskite tokią agentūrą kaip Vilturas ir tokius kelionių pasiūlymus kur viskas įskaičiuota. Tada galėsite ilsėtis be jokių rūpesčių.

Read More