Stilius | Eeefondai.lt

Jeigu vakarmiamor-corset_set-2-225x300-2836434ėlio tema tampa „50 pilkų atspalvių“, tai seksualus korsetai dalyvių tarpe tampa būtinybe. Beveik visoms damoms seksualus korsetai reikalingi, norint pabrėžti savo liemenį bei sukurti išskirtinį įvaizdį. Kaip vakarėlyje pasipuošė jo dalyvės? Priminsiu, kad kalbame apie pernai metų Naujų Metų vakarėlį. Štai kokios aprangos išsiskyrė labiausiai.

Juodoji dama

Kaip visada visuose vakarėliuose atsiranda bent viena Juodoji dama, už viską labiau mėgstanti tiesiog rengtis juodais rūbais. Jeigu tai yra vestuvės, tai ji ateina su juoda kokteiline suknele, jeigu laidotuvės – tai jos drabužinė švenčia, jeigu kokia nors kita šventė – vis tiek visada galima rasti, kas juoda. Taigi ir per šį vakarėlį korsetai buvo panaudoti, siekiant sukurti ne tik seksualų ir vakarėlio temą atitinkantį įvaizdį, bet ir norint patenkinti savo juodos spalvos troškimą. Šiai dalyvei net du juodi koresetai gracijos pridavė. Kas dar sudarė jos įspūdingą įvaizdį? Mergina turėjo gana pankišką šukuoseną, įvairiose vietose buvo priverta auskarų, taip pat dėvėjo prisegamas pėdkelnes, ir dar avėjo keistus spygliuotus batus. Kai kuriose vietose nugarą, kojas, rankas buvo apsiraišiojusi juodais pančiais, kas reiškė tarsi simbolinį savęs suvaržymą, kurį ir propaguoja „50 pilkų atspalvių“ veikėjai.

Raudonoji dama

Tarsi kortų pasaulyje, jeigu buvo juoda korta, tai bus ir raudona. Jeigu buvo juodi seksualus drabuziai, tai bus ir raudonos gracijos moterims komplektas. Taigi, kaip ir pridera, čia iš tiesų pasirodė ir raudonoji dama. Jos liemenį iš tiesų gaubė puikūs raudoni nėriniai, kokius turi tik prabangūs korsetai, internetu užsakomi. Be korseto ji dar taip pat turėjo keistą pūstą sijonėlį, kuris leido jai plasnoti po vietas tarsi kokiai balerinai. Tai buvo savotiškai gražu ir net galėjo būti priskirta ir kokiam nors „Anime“ vakarėliui, o ne tik tokiai šventei. Klausiau, kokia parduotuve internete turi tokių sijonėlių, tačiau ji neprisiminė, tik pastebėjo, kad pristatymas prekės buvo iš tiesų labai greitas. Tada pamaniau, kad tai galėtų būti gera dovana moterims, mėgstančioms kartais apsirengti ekscentriškai.

Baltoji dama

Tai, kad buvo ir juodoji, ir raudonoji damos, labai nestebino. Tačiau atsiradusi ir baltoji dama buvo tikra staigmena. Pasirodo, tų korsetų ir visokių seksualių apatinių yra tikrai platus pasirinkimas, bet pasirodė ir mergina, turinti baltus drabužius. Tiesa, nors jų  buvo tikrai gera kokybė, bet matėsi, kad pati vakarėlio dalyvė pataikė gal šiek tiek ir ne į temą. Nežinia, ar gera mintis yra eiti taip apsirengusi į vakarėlį, o dar į tokį be galo keistą vakarėlį. Taigi, mes nusprendėme, kad visgi yra labai gerai, kad žmonės nebijo rizikuoti.

Mano apranga

Žinoma, ir man reikėjo atitinkamai apsirengti. Radau gražų mėlyną korsetą ir nusprendžiau ieškoti daugiau blizgių geltonų audinių. Kartu šios spalvos turėtų gražiai žiūrėtis, atrodyti ir turėtų būti labai smagu jaustis taip žaismingai prie kitų standartinių įvaizdžių. Ilgiau užtruko ieškoti tinkamos avalynės. Kad užsakytus korsetus man tiesiog pristatys per siuntų pristatymo tarnybą, buvo lyg ir taip aišku. Tačiau dėl avalynės visgi buvo staigmena. Pasirodo,  nelabai rinkoje likių basučių ir batelių, kurie čia gerai tiktų. Tad jų visgi teko paieškoti pasistengus labiau. Galiausiai pirkau tiesiog paprastus juodus aukštakulnius. O dar pasinaudodama proga pirkau ir specialę domino kaukę, su kuria žaismingai buvo galima pridengti akis ir dar labiau atitikti temą.

Read More

maudymosi-sortai-216x300-4829770Oras sparčiai šyla, o tai reiškia, kad maudymosi sezonas jau visai ne už kalnų. Greitai Baltijos jūros ir Lietuvos ežerų pakrantės sulauks tikro poilsiautojų antplūdžio. Šį kartą apie vyrus, kuriems vyriski papludymio sortai  – viena svarbiausių atostogų aprangos detalių. Stilistas Marijus pataria, į ką atkreipti dėmesį renkantis šį subtilų drabužį. Kokios tendencijos vyrauja? Pagal kokius kriterijus rinktis? Ar maudymosi sortai vyrams šį sezoną turi būti santūrūs ir konservatyvūs, ar poilsiaujant galima demonstruoti kiek labiau iššaukiantį stilių?

Nepamiršti kokybės

Pirmiausia stilistas Marijus atkreipė dėmesį į tai, kad maudymosi sortai kaina smarkiai skiriasi tarpusavyje. Nuo ko tai priklauso? Kas lemia kainą? „Ne paslaptis, kad drabužių kainą dažniausiai lemia audinių kokybė. Taip ir su maudymosi šortais. Už kokybę gali tekti sumokėti, tačiau nereikėtų įsivaizduoti, kad tai brangus “malonumas”. Stipriosios lyties atstovams pasisekė, kadangi maudymosi sortai vyrams paprastai kainuoja pigiau nei tikrai kokybiški, garsių gamintojų maudymosi kostiumėliai moterims. Nežinau kodėl, tačiau dabar ne apie tai. Renkantis šortus, patarčiau atkreipti dėmesį į tai, kaip jie pasiūti. Nors drabužių rinkimasis – anaiptol ne visų vyrų stiprioji pusė, reikėtų atsižvelgti į tai, kad nebūtų kreivių siūlių, netikėtoje vietoje nežiojėtų  skylė, kad audinys atrodytų patvarus ir maloniai “priglustų” prie odos.”. Anot Marijaus, tai pagrindiniai dalykai, į kuriuos gali atkreipti dėmesį visi be išimties vyrai. „Suprantu, kad ne kiekvienas turi „gerą akį“ drabužiams. Tačiau net ir patiems išrankiausiems vyrams ne pro šalį patarimas, kai nuo parduotuvių pasiūlos raibsta akys. Kaip bebūtų, dar kartą primenu – nepamirškite kokybės. Maudymosi sortai gali tarnauti ne vieną sezoną, tik reikia išsirinkti tinkamus.”.

Stiliaus sąlyga – pasitikėjimas savimi

Kai jau tapo aišku, dėl ko paprastai vyriski maudymosi sortai kaina skiriasi tarpusavyje, metas pasidomėti naujausiomis tendencijomis. Ką šiais metais reikėtų atminti norintiems „neatsilikti nuo mados“? Ar stiliaus tendencijos galioja ir maudymosi šortams? Marijus sako: „Žinoma, stilingas vyras atkreips dėmesį į vyraujančias madas ir rinkdamasis šortus, nors aš nesakyčiau, kad tai esminis dalykas. Žymiai svarbiau tai, kaip drabužis tinka ir kaip dėvintysis jaučiasi. Vieni jaučiasi puikiai su ryškių spalvų, stilingai raštuota apranga, kiti – su santūrių spalvų drabužiais. Tad ar galiu duoti vieną patarimą ir vieniems, ir kitiems? Bendrai patarčiau atrasti tai, kas verčia labiausiai pasitikėti savimi. Čia ir visa paslaptis.“.

Vasara – metas atsipalaiduoti

Ar kai reikalingi nauji, stilingi maudymosi sortai kaina turėtų tapti pagrindiniu ir lemiamu veiksniu perkant? Marijus sako, kad tai svarbi detalė, kuri gal ir neturėtų tapti lemiama, tačiau ji neretai „diktuoja“ pasirinkimą: „Aš siūlyčiau pernelyg netaupyti, tačiau ir nepersistengti. Aukso vidurys – tai turėtų būti pagrindinis tikslas. Turiu omenyje, reikėtų atsižvelgti į savo asmenines finansines galimybes. Jei galite sau leisti „vardinius“, brangius maudymosi šortus, kodėl gi ne? O gal nenorite, nemėgstate išlaidauti? Tuomet maudymosi sortai internetu – puikus sprendimas. Čia galima rasti itin stilingų ir gana kokybiškų šortų už palyginus nedidelę kainą. Be abejo, pirkdami internetu šortų nepasimatuosite, tačiau reikėtų elgtis apdairiai – atsižvelgti į pardavėjų nurodytus išmatavimus. Vyriški maudymosi sortai gali būti ir gana universalaus dydžio. Vis dėlto, verčiau rinktis didesnius nei mažesnius, kad vasarą paplūdimyje netektų raudonuoti. Na, o stilius – subtilus reikalas, kur negalioja griežtos taisyklės: leiskite sau atsipalaiduoti ir vasarą pasipuošti laisva, judesių nevaržančia apranga.“.

Read More

kokteilines-sukneles-225x300-1733606Dar niekada nedėvėjau oficialios kokteilines sukneles, todėl noriu su jumis pasitarti, brangūs skaitytojai. Kaip jūs manote, ką man geriau išsirinkti? Kuris būtų geriausias variantas? Pobūvis, į kurį man reikalingas kokteilines sukneles internetu apsirengimas, bus mano mamos jubiliejus, ir kartu tėvų vestuvių metinės. Gal ir nereikėtų tokių oficialumų, kaip kad kokteilines sukneles per tėvų vakarėlius, tačiau ten bus daug žmonių iš savivaldybės, gali būti, kad bus ir žurnalistų. Nesinori patekti į akiratį taip, kad daryčiau tėvams gėdą. Taigi, nors labai mėgstu tiesiog laisvalaikio aplinką ir aprangą, tačiau šį kartą kokteilines sukneles internetu man reikia labai rimtai.

Raudona

Galvoju, ar neišsišoksiu per daug iš aplinkos. Yra tokia taisyklė, kad per vestuves negalima rengtis taip, kaip rengiasi nuotaka – baltai. Tačiau kaip elgtis gimtadieniuose, jubiliejuose? Gal galima apsirengti taip, kad būtum ryškesnė už jubiliatą? Juk gimtadieniai vyksta dažnai, o ne kartą ar du kartus per gyvenimą. Todėl viena į mano akiratį patekusi gražuolė – iš lentynos, kur raudonos kokteilines sukneles internetu. Priešinga, negu turbūt galvojate, ji nėra vulgari, netgi nėra seksuali. Fasonas yra ne klasikinis, tačiau kažkiek žaismingas. Taip aš galvoju, kad galėčiau suderinti savo laisvumą su oficialumu, nes raudona spalva iškart visiems reiškia formalų vakarą.

Juoda

Klasikines kokteilines sukneles visada yra sprendimas nežinančioms ką apsirengti. Taigi, šį variantą turiu kaip atsarginį. Iš kitos pusės, jis man ir ateina į pirmą planą. Na nieko negaliu padaryti, tačiau juoda klasikinė spalva man visada buvo pati gražiausia. Kaip sakė Mertišės iš Adamsų šeimynėlės duktė „Ketvirtadienis“: nustosiu dėvėti juodą spalvą tik tada, kai kas nors sukurs dar tamsesnę. Taigi, net nežinau, kaip daryti. Jeigu apsirengsiu juodai, atrodys, kad visai nesistengiau, kad galbūt apsirengiau taip „iš bėdos“. Todėl vien tam, kad pavaidinčiau pastangas, galbūt rinksiuosi kitokią spalvą.

Šalti atspalviai

Dar man patinka mėlyna su pilka. Tačiau nelabai tenkina koteiliniu sukneliu modeliai. Šių spalvų esamos suknelės yra tokio kirpimo, kad mane kažkaip sugeba pasendint ir pastorint, nors mano išvaizda ir figūra paprastai suteikia įspūdį jaunos ir dar nesubrendusios kaulėtos paauglės. Kita vertus, o kodėl gi privalau būti savimi, gal nors kartą reikia atrodyti kaip apkūniai tetai? Tačiau tai jau bus panašiau į kaukių balių. O kur dar tas nesibaigiantis mano tetų smalsumas, kurios nužiūrinėja mane nuo galvos iki kojų ir visada klausia: tai ar jau ištekėjai, tai gal jau vaikelio laukiesi, ir taip toliau. Akivaizdu, kad jeigu stilingos kokteilines sukneles mane sugebės priversti atrodyti ryškiai kitaip, negu visada, būsiu tiesiog užsipulta su krūva klausimų ir netgi spaudimu prisipažinti, kad laukiuosi dvynukų. Ak, tos tetos… Ko tik dėl jų nepadarysi. Gal net atsisakysi svajonės apsirengti gražią mėlyną suknelę.

Balta

Ne vestuvės, bet matau, kad net ir paprastiems vakarams parduotuvės kokteilines sukneles parduoda baltos spalvos. Jeigu į vestuvių vakarėlius negalima rengtis baltai, tai gal vertėtų šį principą pritaikyti vakarėliui? Reikėtų pasitarti su mama, nes ji taip pat planavo rengtis baltai. Kad neišeitų vos ne kaip per vestuves. Nuotaka arba jubiliatė rengiasi taip, tai man gal negalima. Kita vertus, gal būtų negalima ir kitos spalvos mėgdžioti. Nors, dabar kai galvoju, tai gal ir nebūtina baltai rengtis, juk kai mėgsti juodą, tai balta dažniausiai nebūna pirmoje vietoje. Na patarkite, sakykite, ką galvojate.

Read More

termo-rubai-6441902 Termo rubai

Tiems žmonėms, kurie mėgsta įvairias pažintines keliones, paprastai būna labai naudingi termo rubai, kurių dėka, nepriklausomai nuo to, ar yra planuojama ilgesnė, ar trumpesnė išvyka, tokią aprangą dėvintys asmenys jaučiasi tarsi šiltoje aplinkoje netgi tuomet, kai termometro stulpelis nukrenta gerokai žemiau nulio. Juk būtent termo rubai yra gaminami pagal specialias profesionalų sukurtas technologijas, su kurių pagalba, žmonėms, ketinantiems pačiu artimiausiu metu savo laiką leisti šaltyje, iš tiesų pavyksta jaustis labai maloniai. Juo labiau, kad tikrai niekas nepageidauja, tuomet, kai yra planuojamas tiesiog nepakartojamas laisvalaikis, būti priverstas kartu gabentis didžiulį ryšulį aprangos, nes dėvimi rubai paprasčiausiai negalėtų patenkinti visų pageidaujamų poreikių nesušalti ir jaustis būtent taip, kaip ir buvo įsivaizduojama prieš pat iškeliant koją į kelionę. O juk termo apranga gali būti labai skirtinga, todėl beveik kiekvienas asmuo, pageidaujantis tam tikros, tokio pobūdžio nuosavybės varianto, dažniausiai gali be jokių nepatogumų surasti būtent tą, kuris jiems asmeniškai taptų pačiu priimtiniausiu. Nors, be jokių abejonių, visada yra naudinga iš anksto pabandyti išsiaiškinti, kokiu tikslu yra ketinama naudoti tokį savo įsigytą pirkinį, nes, tarkime, termo rubai vaikams neretai yra reikalingi net ir paprastą, kiek šaltesnę žiemos dieną.

Iš tiesų nemažą skaičių žmonių, kuriuos domina tam tikro tipo termo rubas, neretai šiek tiek gąsdina galima tokio pirkinio kaina. Visgi, dažnai būtent dėl tam tikrų parduotuvių taikomų nuolaidų būna visiškai įmanoma jų įsigyti už pačią priimtiniausią sumą. Juk termo rubai akcija kartais būna atpiginami iš tiesų ryškiai, svarbiausia, nepamiršti pasidomėti, kokie variantai einamuoju laikotarpiu galėtų pasižymėti tokio tipo savybėmis. Žinoma, taip pat visada yra be galo svarbu ir iš anksto išsiaiškinti, ar jie pasižymi būtent tokia kokybe, kokią įprastais atvejais garantuoja tokia drabužių linija kaip Thermowave. Nes paprastai tik tuomet, kai pasirinkti rubai yra siuvami iš tokių audinių, kurie pilnai atitinka visus technologinius reikalavimus, jie nenuvilia savo savininkų, priešingai, pastarieji gali būti visiškai tikri, jog jų dėvima apranga turėtų jiems leisti jaustis tiesiog puikiai bet kokiu oru. O juk, tarkime, termo rubai sportui suteikia galimybę netgi nemažą fizinį krūvį šaltą dieną planuojantiems asmenims visiškai pamiršti apie itin žemą temperatūrą. Be to, tokių drabužių dėvėjimas paprastai leidžia džiaugtis ir faktu, jog atitinkamas audinys yra maloniai pralaidus šviežiam orui, kas taip pat yra labai svarbu visiems žmonėms, pageidaujantiems būti sveikais. Šiais laikais, nepriklausomai nuo ketinamo leisti laiko pobūdžio, labai dažnai yra apsirengiami ir apatiniai termo rubai, kurie padeda daugeliui juos dėvinčių asmenų nesunkiai prisitaikyti prie einamojo laikotarpio temperatūros. Juk paprastai būtent termo audiniai leidžia lauke, nepriklausomai nuo to, koks jame būtų planuojamas oras, jaustis iš tiesų gerai.

Taigi, beveik bet kokie termo rubai gali suteikti jų savininkams puikią galimybę nesušalti netgi pačiu šalčiausiu laikotarpiu ir kartu nebūti priverstiems apsirengti daugybės sluoksnių šiltų drabužių. Tiesiog reikėtų nepamiršti išsiaiškinti, kokie termo variantai yra iš tiesų kokybiški, o juos pasirinkus galima net neabejoti, jog tokio tipo apranga turėtų kuo puikiausiai atlikti savo turimą funkciją padėti žmogui išlaikyti savo kūno šilumą. Juo labiau, kad tokie rūbai gali būti pritaikomi ir vyrams, ir moterims, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Be to, egzistuoja ir labai įvairios rūšys, pavyzdžiui, termo apatiniai, kurios leidžia jas dėvėti beveik kuriuo metu. Netgi ir tuomet, kai siaura viršutinė apranga neleidžia po apačia apsirengti ilgų kelnių ar ilgarankovių marškinių. Todėl galima teigti, jog termo rubai yra iš tiesų puikus pagalbininkas visiems tiems žmonėms, kurie labai baiminasi šalčio.

Read More

Ką padovanoti iš interneto

kosmetika-internetu-300x180-9398659 Kosmetika internetu

Neretai kosmetika internetu geroms draugėms, sesėms ar mamoms gali tapti pačia puikiausia dovana. Tačiau, ką geriausia dovanoti? Kokia kosmetika internetu tikrai nudžiugins moterį, kai ne 100 proc. tikslumu žinai, ko ji nori? Štai keletas patarimų, kad neprašautumėte pro šalį.

Plaukų priežiūra

Plaukus prižiūrėti turi visos moterys, jeigu nori, kad jie būtų švelnūs, ilgi, blizgantys ir gražūs. Taigi, tinkama kosmetika internetu gali jūsų pažįstamai moteriai itin padėti išgražinti plaukus. Tačiau, ką dovanoti, o ko ne? Nerekomenduojama kaip dovana rinktis palukų fiksavimo priemonių, nes greičiausiai moteris turi savo mėgstamą firmą, arba apskritai tokių dalykų nenaudoja, taigi, nežinai, ar pradžiugs. Tačiau plaukų šampūnai, balzamai ir kaukės – tai pati puikiausia kosmetika internetu Loreal ar kitų firmų, kuri suteiks džiaugsmo.

Tik atkreipkite, kai pirksite, dėmesį į plaukų tipą. Kokie jie? Riebūs, pleiskanoti, sausi, dažyti? Gudri moteris tikriausiai jau iš tolo atskirs, koks yra moters plaukų tipas, ir kokią priemonę geriausia naudoti. Taigi, atitinkamai parinkite priemones, ir padovanokite. Kadangi tai dėsningai plaukams skirtas rinkinys, galite gražiai supakuoti, dar pridėti ir medines šukas arba kelias ampules plaukus stiprinančio aliejaus.

Kvepiantys kremai

Suraskite, kur yra kosmetika internetu pigiau, ir padovanokite kažką kvepiančio. Kiekvienai moteriai malonu išsimaudžius pasitepti kūną tonizuojančiu ir kvepiančiu losjonu arba kremu. Tik geriau nedovanokite kvepalų, jeigu tiksliai nežinote, kas moteriai patinka, galite prašauti, nemalonu bus ir jai, ir jums.

Įdomūs šešėliai

Galite dovanoti gerą dekoratyvine kosmetika internetu. Galbūt jūsų sveikinama moteris – naujoves mėgstantis žmogus? SIūlome kosmetika internetu MaxFactor. Ši dekoratyvinės kosmetikos gamintoja pateikia itin kokybiškas priemones. Šešėliai laikysis ilgai, bus dailūs ir kokybiški. Spalvas išrinkite įdomesnes – kad ir surizikuosite, bet bus ir pačiai kažkaip įdomiau, netikėčiau.

Drėkinamasis veido kremas

Jeigu norite turėti gražų veidą, reikia naudoti maitinamuosius ir drėkinamuosius kremus. Tai gali būti Alverde kosmetika internetu, bet taip pat gali būti ir kokio nors kito gamintojo. Ne tiesa, kad kremus reikia naudoti tik tada, kai jau visai susiraukšlėja veidas. Iš tiesų, kuo anksčiau imsite rūpintis savo oda ir suteikti jai tinkamą priežiūrą, tuo ilgiau galėsite džiaugtis šviežiu, jaunatvišku ir dailiu veidu. Ekologiska kosmetika internetu čia tiktų labiausiai, nes veido odą verta itin saugoti ir puoselėti. Dovanokite drėkinamąjį arba maitinamąjį kremą mišriai arba jautriai odai – kad netyčia nesukeltumėte kokių nors problemų. Lietuviska kosmetika internetu taip pat gali pagelbėti.

Nagų priežiūra

Gražūs nagai – tai moters vizitinė kortelė. Taip mano daug moterų, kurios tuo tiki. Jums nebūtina pasikliauti šiuo mitu, nes moters vizitinė kortelė iš tiesų atrodo taip pat kaip ir vyro – tai į delną telpantis pakietinto popieriaus gabalėlis su telefono numeriu, elektroninio pašto adresu ir pareigomis, vardu, pavarde. Tačiau tai vis tiek nereiškia, kad jūs neturite teisės turėti gražių nagų. Pagrindinė gražių nagų funkcija – estetinė. Tai, kas gražu, kaip ir visa estetika, teikia malonius jausmus, džiugina. Taigi, ir dailūs nagų lakai būsimam manikiūrui gali puikiai tikti. Tiks ir SLA kosmetika internetu, ir visokia kitokia. Svarbiausia yra nagų per daug nesureikšminti, o didesnį dėmesį telkti į bendrą visumą.
Kad ir kokią kosmetikos priemonę draugei dovanosite – pridėkite ir atviruką. Jame parašykite sveikinimą: palinkėkite ne tik rūpintis grožiu, bet ir siekti svajonių, tikslų, mokytis, mylėti, keliauti, domėtis kažkuo, būti smalsia.

Read More