Renkuosi suknelę | Eeefondai.lt

kokteilines-sukneles-225x300-7398219Dar niekada nedėvėjau oficialios kokteilines sukneles, todėl noriu su jumis pasitarti, brangūs skaitytojai. Kaip jūs manote, ką man geriau išsirinkti? Kuris būtų geriausias variantas? Pobūvis, į kurį man reikalingas kokteilines sukneles internetu apsirengimas, bus mano mamos jubiliejus, ir kartu tėvų vestuvių metinės. Gal ir nereikėtų tokių oficialumų, kaip kad kokteilines sukneles per tėvų vakarėlius, tačiau ten bus daug žmonių iš savivaldybės, gali būti, kad bus ir žurnalistų. Nesinori patekti į akiratį taip, kad daryčiau tėvams gėdą. Taigi, nors labai mėgstu tiesiog laisvalaikio aplinką ir aprangą, tačiau šį kartą kokteilines sukneles internetu man reikia labai rimtai.

Raudona

Galvoju, ar neišsišoksiu per daug iš aplinkos. Yra tokia taisyklė, kad per vestuves negalima rengtis taip, kaip rengiasi nuotaka – baltai. Tačiau kaip elgtis gimtadieniuose, jubiliejuose? Gal galima apsirengti taip, kad būtum ryškesnė už jubiliatą? Juk gimtadieniai vyksta dažnai, o ne kartą ar du kartus per gyvenimą. Todėl viena į mano akiratį patekusi gražuolė – iš lentynos, kur raudonos kokteilines sukneles internetu. Priešinga, negu turbūt galvojate, ji nėra vulgari, netgi nėra seksuali. Fasonas yra ne klasikinis, tačiau kažkiek žaismingas. Taip aš galvoju, kad galėčiau suderinti savo laisvumą su oficialumu, nes raudona spalva iškart visiems reiškia formalų vakarą.

Juoda

Klasikines kokteilines sukneles visada yra sprendimas nežinančioms ką apsirengti. Taigi, šį variantą turiu kaip atsarginį. Iš kitos pusės, jis man ir ateina į pirmą planą. Na nieko negaliu padaryti, tačiau juoda klasikinė spalva man visada buvo pati gražiausia. Kaip sakė Mertišės iš Adamsų šeimynėlės duktė „Ketvirtadienis“: nustosiu dėvėti juodą spalvą tik tada, kai kas nors sukurs dar tamsesnę. Taigi, net nežinau, kaip daryti. Jeigu apsirengsiu juodai, atrodys, kad visai nesistengiau, kad galbūt apsirengiau taip „iš bėdos“. Todėl vien tam, kad pavaidinčiau pastangas, galbūt rinksiuosi kitokią spalvą.

Šalti atspalviai

Dar man patinka mėlyna su pilka. Tačiau nelabai tenkina koteiliniu sukneliu modeliai. Šių spalvų esamos suknelės yra tokio kirpimo, kad mane kažkaip sugeba pasendint ir pastorint, nors mano išvaizda ir figūra paprastai suteikia įspūdį jaunos ir dar nesubrendusios kaulėtos paauglės. Kita vertus, o kodėl gi privalau būti savimi, gal nors kartą reikia atrodyti kaip apkūniai tetai? Tačiau tai jau bus panašiau į kaukių balių. O kur dar tas nesibaigiantis mano tetų smalsumas, kurios nužiūrinėja mane nuo galvos iki kojų ir visada klausia: tai ar jau ištekėjai, tai gal jau vaikelio laukiesi, ir taip toliau. Akivaizdu, kad jeigu stilingos kokteilines sukneles mane sugebės priversti atrodyti ryškiai kitaip, negu visada, būsiu tiesiog užsipulta su krūva klausimų ir netgi spaudimu prisipažinti, kad laukiuosi dvynukų. Ak, tos tetos… Ko tik dėl jų nepadarysi. Gal net atsisakysi svajonės apsirengti gražią mėlyną suknelę.

Balta

Ne vestuvės, bet matau, kad net ir paprastiems vakarams parduotuvės kokteilines sukneles parduoda baltos spalvos. Jeigu į vestuvių vakarėlius negalima rengtis baltai, tai gal vertėtų šį principą pritaikyti vakarėliui? Reikėtų pasitarti su mama, nes ji taip pat planavo rengtis baltai. Kad neišeitų vos ne kaip per vestuves. Nuotaka arba jubiliatė rengiasi taip, tai man gal negalima. Kita vertus, gal būtų negalima ir kitos spalvos mėgdžioti. Nors, dabar kai galvoju, tai gal ir nebūtina baltai rengtis, juk kai mėgsti juodą, tai balta dažniausiai nebūna pirmoje vietoje. Na patarkite, sakykite, ką galvojate.