Maudymosi apranga vasarą: svarbu nevaržyti savęs | Eeefondai.lt

maudymosi-sortai-216x300-5128490Oras sparčiai šyla, o tai reiškia, kad maudymosi sezonas jau visai ne už kalnų. Greitai Baltijos jūros ir Lietuvos ežerų pakrantės sulauks tikro poilsiautojų antplūdžio. Šį kartą apie vyrus, kuriems vyriski papludymio sortai  – viena svarbiausių atostogų aprangos detalių. Stilistas Marijus pataria, į ką atkreipti dėmesį renkantis šį subtilų drabužį. Kokios tendencijos vyrauja? Pagal kokius kriterijus rinktis? Ar maudymosi sortai vyrams šį sezoną turi būti santūrūs ir konservatyvūs, ar poilsiaujant galima demonstruoti kiek labiau iššaukiantį stilių?

Nepamiršti kokybės

Pirmiausia stilistas Marijus atkreipė dėmesį į tai, kad maudymosi sortai kaina smarkiai skiriasi tarpusavyje. Nuo ko tai priklauso? Kas lemia kainą? „Ne paslaptis, kad drabužių kainą dažniausiai lemia audinių kokybė. Taip ir su maudymosi šortais. Už kokybę gali tekti sumokėti, tačiau nereikėtų įsivaizduoti, kad tai brangus “malonumas”. Stipriosios lyties atstovams pasisekė, kadangi maudymosi sortai vyrams paprastai kainuoja pigiau nei tikrai kokybiški, garsių gamintojų maudymosi kostiumėliai moterims. Nežinau kodėl, tačiau dabar ne apie tai. Renkantis šortus, patarčiau atkreipti dėmesį į tai, kaip jie pasiūti. Nors drabužių rinkimasis – anaiptol ne visų vyrų stiprioji pusė, reikėtų atsižvelgti į tai, kad nebūtų kreivių siūlių, netikėtoje vietoje nežiojėtų  skylė, kad audinys atrodytų patvarus ir maloniai “priglustų” prie odos.”. Anot Marijaus, tai pagrindiniai dalykai, į kuriuos gali atkreipti dėmesį visi be išimties vyrai. „Suprantu, kad ne kiekvienas turi „gerą akį“ drabužiams. Tačiau net ir patiems išrankiausiems vyrams ne pro šalį patarimas, kai nuo parduotuvių pasiūlos raibsta akys. Kaip bebūtų, dar kartą primenu – nepamirškite kokybės. Maudymosi sortai gali tarnauti ne vieną sezoną, tik reikia išsirinkti tinkamus.”.

Stiliaus sąlyga – pasitikėjimas savimi

Kai jau tapo aišku, dėl ko paprastai vyriski maudymosi sortai kaina skiriasi tarpusavyje, metas pasidomėti naujausiomis tendencijomis. Ką šiais metais reikėtų atminti norintiems „neatsilikti nuo mados“? Ar stiliaus tendencijos galioja ir maudymosi šortams? Marijus sako: „Žinoma, stilingas vyras atkreips dėmesį į vyraujančias madas ir rinkdamasis šortus, nors aš nesakyčiau, kad tai esminis dalykas. Žymiai svarbiau tai, kaip drabužis tinka ir kaip dėvintysis jaučiasi. Vieni jaučiasi puikiai su ryškių spalvų, stilingai raštuota apranga, kiti – su santūrių spalvų drabužiais. Tad ar galiu duoti vieną patarimą ir vieniems, ir kitiems? Bendrai patarčiau atrasti tai, kas verčia labiausiai pasitikėti savimi. Čia ir visa paslaptis.“.

Vasara – metas atsipalaiduoti

Ar kai reikalingi nauji, stilingi maudymosi sortai kaina turėtų tapti pagrindiniu ir lemiamu veiksniu perkant? Marijus sako, kad tai svarbi detalė, kuri gal ir neturėtų tapti lemiama, tačiau ji neretai „diktuoja“ pasirinkimą: „Aš siūlyčiau pernelyg netaupyti, tačiau ir nepersistengti. Aukso vidurys – tai turėtų būti pagrindinis tikslas. Turiu omenyje, reikėtų atsižvelgti į savo asmenines finansines galimybes. Jei galite sau leisti „vardinius“, brangius maudymosi šortus, kodėl gi ne? O gal nenorite, nemėgstate išlaidauti? Tuomet maudymosi sortai internetu – puikus sprendimas. Čia galima rasti itin stilingų ir gana kokybiškų šortų už palyginus nedidelę kainą. Be abejo, pirkdami internetu šortų nepasimatuosite, tačiau reikėtų elgtis apdairiai – atsižvelgti į pardavėjų nurodytus išmatavimus. Vyriški maudymosi sortai gali būti ir gana universalaus dydžio. Vis dėlto, verčiau rinktis didesnius nei mažesnius, kad vasarą paplūdimyje netektų raudonuoti. Na, o stilius – subtilus reikalas, kur negalioja griežtos taisyklės: leiskite sau atsipalaiduoti ir vasarą pasipuošti laisva, judesių nevaržančia apranga.“.