Grožis | Eeefondai.lt

veido-modeliavimas-296x300-6494182Ar girdėjote, kas yra veido modeliavimas? Jeigu to nežinote, tai pirmiausiai turbūt galvojate apie 3D technologijas arba apie kokį nors modeliavimą skalpeliu ant operacinės stalo. Tačiau nors mes ir einame technologijų ir pažangos keliu, kartais patys didžiausi atradimai nuveda prie paprasčiausių sprendimų. Juk ir kompiuteris didesniu išradimu tapo tada, kai sumažėjo ir tapo patogiu, o ne tada, kai užėmė pusę mokslininkų kambario. Taigi, šiek tiek apie tai, kas iš tiesų yra veido modeliavimas, ir kaip jis atliekamas.

 Šviesos mokslo ir kosmetikos sintezė

 Iš esmės, visų pirma, tai veido modeliavimas yra šviesos mokslas. Tas pats senas mokslas, kuris jau 16 amžiuje leido naudoti kamerą obskūrą, 18-ame amžiuje užmezgė fotografijos išradimo pagrindus, ir jau pačiais seniausiais laikais leido kurti tapybą. Šviesa suteikia skirtingas savybes ir mes matome šviesius ir tamsius objektus skirtingai. Jeigu kažkuri vieta sugeria daugiau šviesos ir yra tamsesnė, tą vietą mes matome kaip vizualiai mažesnę. Jeigu kažkas turi daugiau atspindinčių savybių, yra šviesesnis, tada tas dalykas atrodo didesnis. Remiantis tuo, vyksta ir veido formos modeliavimas, atitinkamai ant veido tepant ir barstant skirtingas kosmetikos priemones. Gal dar net neįtariate, kaip tai visgi yra efektyvu. Gal jums reikia tik pirmą kartą pabandyti, ir suprasite, kad tikrai galite atrodyti kaip po plastinės operacijos, o viso labo būsite išnaudoję šviesą. Pavyzdžiui, net ir šukuosena gali lemti veido formos atrodymą. Šviesūs plaukai yra pralaidūs šviesai, dėl to nuo jų nekrenta šešėliai. Taigi su šviesiais plaukais jūsų veidas atrodo sveikesnis ir skaistesnis. O štai su tamsiais jūs iškart sukuriate tarsi pavėsį, ir viskas, kas jūsų veide, matosi ryškiau, stipriau, nes yra tarsi paryškinama nedidelių šviesos ir tamsos kontrastų, atsirandančių dėl šešėlio.

 Kaip atlikti kontūrinį veido modeliavimą

 Jeigu norite atlikti kontūrinį veido modeliavimą, pravartu pirmiausiai nueiti pas grožio specialistą, kuris ar kuri jums gali padėti sužinoti, kas jums geriausiai tinka, tada gali būti pradedamas veido modeliavimas vilniuje. Priemones galite įsigyti tiesiog bet kurioje parduotuvėje, nes tam, kad tas veidas būtų išgražintas, jums iš esmės nieko labai sudėtingo ir brangaus nereikės. Tai nėra kažkokios kosmetikos firmos reklama, taigi, jūs galėsite paprasčiausiai atlikti tą veido modeliavimą su savo turimomis šviesiomis, tamsiomis pudromis, su skaistalais, su šepetėliais arba pirštais. Aišku, lūpų ir akių makiažui jau reikės papildomų priemonių: šešėlių, kontūrinių pieštukų, gal ir lūpdažių ar kažko panašaus. Tačiau apskritai veido modeliavimo paslaptys remsis tuo, kad ten, kur norite siaurinti, tepsite tamsesnius atspalvius, o kur norėsite vizualiai padidinti, tepsite šviesesnę spalvą. Tą patį galite taikyti ir galvodami apie tai, kaip modeliuoti figūrą su skirtingų spalvų rūbais.

 Ką daro skalpelis

 Aišku, jeigu jūs patekote į gerą grožio kliniką, tuomet meistrai ne tik jums pasakys, kokį makiažą darytis, siekiant sukurti norimą veido formą. Taip pat jie galės pakomentuoti ir jūsų veido būklę, galbūt jūsų kai kurių bruožų negalės pagražinti tik kosmetika, gal tikrai reikės ir panaudoti chirurgų tobulinimų būdą. Nors paprastos veido modeliavimo priemones su kosmetika galite turėti pačios ir naudoti jas efektyviai, tam tikrų dalykų nepakeisite. Tarkime, kai kurios merginos turi labai dideles vyriškas grubias nosis, ir šios gali labai kenkti bendram vaizdui. Jeigu norite turėti gražesnę nosį, tuomet gali tai padėti padaryti plastinė operacija.

Read More

palermobrown-yellow_set-1_z1_1456302122__600x800-225x300-7461020Jau ne pirmas kartas, kaip maudymukai, artėjant vasarai, tampa tikru galvos skausmu arba širdies džiaugsmu ne vienai merginai, moteriai. Kaip tai paaiškinti? Ogi labai paparastai – visi žinome, kad mados keičiasi, o net kai nesikeičia, tai maudymukai tampa reikalingi dėl nusidėvėjimo. Jeigu daug laiko vasarą leidote saulėje, gražiame ore, prie ežerų, jūros, tuomet maudymosi kostiumeliu ispardavimas jums turėtų būti aktualus, laukiant šio sezono naujienų. Ir kaip visada, maudymukai internetu ir jų išpardavimai būtų išeitis visoms, neturinčioms laiko apsipirkinėti parduotuvėse. Be to, mano patys originaliausi ir gražiausi buvo maudimukai pirkti internetu.

Ką ruošti vasarai – kūną ar rūbą?

Praėjusiais metais nemažai pasipiktinimo visuomenėje sukėlė reklama, kurioje buvo reklamuojami ne tik seksualus maudymosi kostiumeliai, bet ir daugiau visokių vasaros atributų. Tačiau neigiamą reakciją čia labiausiai sukėlė tai, kad buvo vaizduojamas pusnuogis moters kūnas. Kam? Kad reklamuoti sportą ir sporto klubą. Buvo rašomas toks reklaminis tekstas, leidžiantis suprasti, kad vien tik pirkti vasarinius drabužius ir maudymosi kostiumėlius artėjant vasarai neužteks – taip pat ruoštis ne ką mažiau reikia ir savo kūnu. Ką tai reiškia? Kad reikia sportuoti, treniruotis, kad bent kiek riebalų turinti moteris mūsų visuomenėje iškart atrodo įtartinai, mat ji neatitinka standarto, tad ji tuojau pat yra atstumiama. Toks požiūris į moters kūną nepatinka niekam. Išskyrus pardavėjams, kurie žino, kad taisyklė „sex sells“ vis dar yra galiojanti, kad ir kaip daug dalykų ji pažeistų visuomenėje.

Tačiau paklauskite daugybės moterų, gyvenančių šiaurinėje rutulio dalyje, apie jų pasiruošimą vasarai. Ką jos daro? Ar galvoja, kur kokie pardavinėjami maudymosi kostiumeliai, ar visgi svarsto apie dietą ir sportą, nes žino, kad paplūdimyje net ir su geriausiu sportiniu ar seksualiu maudymosi kostiumėliu neatrodys gerai, jeigu jis atidengs per daug kūno netobulumų. Tikrai tai tiesa. Daug moterų yra savo kūno įkaitės. Turi išnešioti vaikus, tapti kaip reprodukciniu inkubatoriumi, kentėti hormonų pusiausvyras. Ir tai neišvengiamai veikia tiek jų savijautą, tiek išvaizdą. Taigi, daug kam artėjanti vasara kelia kažkokį nerimą, šiurpą, baimę. Kodėl? Todėl, kad aišku, jog teks persirengti atviresnius drabužius, kurie neleis džiaugtis vasara taip, kaip norėtųsi. Juk, kol daugybė žmonių yra visai nepatenkinti savo kūnu, nelengva džiaugtis vasara. Tad verta visą laiką turėti omenyje tai, kad niekam nesvarbu jūsų figūra. Žmonės yra matę visokiausių kūno tipų, visaip storų ar plonų, raumeningų ar minkštų. Tai niekam nebeįdomu. Tačiau štai gražūs, spalvingi, įdomaus dizaino maudymosi kostiumeliai, internetu ar kitur pirkti – tikrai yra tai, į ką verta kreipti dėmesį, apie ką tikrai reikia galvoti. Gal jums pavyks užsivilkti kažką tokio, ko tikrai neturi niekas aplink, tik jūs turite.

Kaip ruošti rūbą

Taigi – kaip ruošti rūbą, artėjant puikiajai vasarai? Visų pirma, pagalvokite, koks yra jūsų kūno tipas. Jeigu jis labai lieknas, gal verta rinktis daug kūno apnuoginančius atskirus bikini maudymukus. Jeigu bijote dėl storo liemens, tada geriau atrodys vientisi maudymosi kostiumeliai. Tam tikros didelės ryškios detalės visada optiškai padidina ar sumažina tam tikras vietas. Raštai ir ornamentai nėra tik šiaip gražu kaip tapetai. Tai kartu ir tam tikra jūsų kūno formavimo, tarsi skulptūrinė priemonė. Tik nuo jūsų priklauso, ar galėsite didžiuotis puikiausiai atrodančiomis formomis, ar matysite kažką ne tokio gražaus. Tarkime, jeigu liemuo storas, tai reikėtų rengtis tokį maudymuką, kuris turėtų daugiau vertikalių linijų, iš šonų net galėtų būti jų daugiau juodų. Toks raštas optiškai ilgina ir lieknina.

Read More

laura-scott-vestuvine-suknele-210x300-3997586Nusprendus susikurti tobulą vestuvių šventę kyla galybė rūpesčių. Būsimoms nuotakoms daugiausiai kantrybės prireikia renkantis aprangą. Pastaruoju metu neretai pasipuošiama Laura Scott vestuvine suknele. Tačiau rinktis vien pagal kūrėją nėra išmintinga. Tinkamiausią suknelę žymiai paprasčiau rasti įvertinus skirtingus jų tipus ir savo figūros modelį.

Pagrindiniai suknelių tipai

Norinčios pasipuošti elegantiska vestuvine suknele neretai papuola į tikras pinkles. Joms tenka rinktis iš klasikinių, bohemiškų, ekstravagantiškų, visiškai kuklių ir kitokių variantų. Pasirinkusios suknelę pagal tai, kaip ji atrodo kataloge, būsimos nuotakos dažnai suklysta. Pirmiausia specialistai rekomenduoja įvertinti suknelės formą arba tipą.

Vienas populiariausių pasirinkimų yra princesės tipo suknelė. Iš kitų modelių ji išsiskiria prie kūno priglundančiu korsetu ir palaipsniui platėjančiu sijonu. Aiškios linijos ir vertikalios siūlės, derančios su prabangiais audiniais, puikiai tinka šių laikų romantikėms. Tokios suknelės gali būti tiek ilgomis, tiek trumpomis rankovėmis arba be jų. Į šį modelį panaši A silueto suknelė. Abiejų tipų suknelės paprastai būna ilgos ir tinka visų figūrų moterims.

Dėmesio sulaukia ir ampyro stiliaus suknelės. Norinčioms pasipuošti balta suknele jis ypač tinka. Pagrindinis tokio apdaro akcentas yra paaukštintas liemuo – dažnai jis prasideda iškart po krūtine. Taip pat šio stiliaus suknelėse aiškiai pastebima iškirptė, įrėminama plačių petnešėlių arba trumpų rankovių. Senovės Graikijos laikus menantis siluetas dažnai rekomenduojamas besilaukiančioms, nedidelio ūgio nuotakoms.

Pageidaujančios ypatingo drabužio renkasi vadinamąsias balines sukneles. Jos išsiskiria siauru korsetu ir itin plačiu, dažnai – puošniu, gana gausiai dekoruojamu sijonu. Daugybė pasijonių, medžiagų sluoksnių ir netgi lankas paverčia suknelę tikra šventės puošmena. Norinčios įspūdžių taip pat gali rinktis undinėlės tipą. Tokia gali būti ir Laura Scott vestuvine suknele, ir elegantiški kitų kūrėjų šedevrai. Šis tipas išsiskiria ilga viršutine dalimi, priglundančia prie kūno iki pat kelių. Nuo šios vietos suknelė pradeda smarkiai platėti. Dažnai kontrastą išryškina raukiniai, kaspinai, keli audinio sluoksniai.

Kai sukneliu pasirinkimas ribojamas noro atrodyti elegantiškai, tačiau kukliai, verta rinktis prie kūno priglundantį variantą. Apačioje tokia suknelė šiek tiek praplatėja, todėl judėti ją vilkint patogu. Apdaras neturi griežtos liemens linijos, tad geriausiai tinka idealią figūrą turinčioms jaunosioms. Tai – itin grakštus ir gundantis suknelės modelis.

Dailioms patinka tai, kas tinka

Nors kai kurie suknelių modeliai gali atrodyti žymiai labiau patrauklūs, rinktis derėtų atsižvelgiant ne vien į simpatijas. Gerokai patikimesnis atrankos būdas – figūros tipas. Pavyzdžiui, obuolio formos figūrą turinčioms nuotakoms rekomenduojama rinktis gilias iškirptes, aukščiau pakeltą liemens liniją, asimetriškus modelius. Figūros trūkumus padėtų paslėpti netgi visai nebrangi vestuvine suknele.

Turinčioms tiesią stačiakampio formos figūrą tinka prigludusios, pūstos ir undinėlės silueto suknelės. Proporcingumo suteikia plonos petnešėlės, laivelio formos arba itin gili iškirptė. Suknelės ilgis gali būti derinamas pagal ūgį. Svarstančios, kaip issirinkti vestuvine suknele smėlio laikrodžio figūrai, turėtų išmėginti modelius atvirais pečiais, širdelės formos viršumi arba gilesne V formos iškirpte. Tokiu atveju ypač tinka A formos suknelės. Kriaušės formos figūros atstovėms derėtų rinktis ilgesnio juosmens modelius be petnešėlių arba su V formos iškirpte. Reikėtų vengti itin pūstų suknelių, nes jos akcentuoja plačius klubus.

Norinčios pasipuošti Laura Scott vestuvine suknele turėtų atkreipti dėmesį ne tik į apdarų dekoracijas ar nuotrauką. Suknelės parinkimas pagal figūrą gali padėti pasiekti taip trokštamą tikslą – ne tik laimingos, bet ir nepriekaištingai atrodančios nuotakos titulą. Tai – svarbi sąlyga puikiems šventės įspūdžiams.

Read More

krutu-didinimas-7166659 Krutu didinimas

Tuomet, kai yra ketinama artimiausiu metu atlikti tokia procedūra kaip krutu didinimas, pakankamai didelė dalis jos trokštančių moterų susiduria su joms iškylančiomis abejonėmis, kurios atsiranda būtent dėl to, kad neaišku, ar iš tiesų visi jų pasirinktų gydytojų atliekami darbai gali būti visiškai sėkmingi. Juo labiau, kad krutu didinimas šiais laikais gali būti vykdomas labai nevienodais būdais, remiantis pačiomis įvairiausiomis, naujai surandamomis bei konkrečioms, savo išvaizdą pagerinti norinčioms moterims geriausiai tinkančiomis technologijomis. Žinoma, visada vertėtų ir atidžiai pasistengti įvertinti, kuriame netoli esančiame ar netgi gyvenamąjame mieste nuolat dirba patys geriausi tokioje savo srityje gydytojai. Juk didinimas privalo būti atliekamas tik tokių specialistų, kurie stengiasi nuolat gerinti savo turimas žinias ir dėl tokios priežasties galima net neabejoti, jog jų dėka jau visai netrukus turėtų būti pasiekiamas iš tiesų puikus rezultatas. O jei krutu forma ar dydis yra ketinami kiek daugiau ar mažiau pakeisti pas tokį gydytoją, kuris negali pasigirti visiškai pakankamu savo išmanymu atitinkamu atžvilgiu, po tam tikro laikotarpio gali tekti susidurti su itin nepageidaujama savo šios kūno dalies būkle. Visgi, daugeliui moterų yra labai džiugu, jog didinimas dabar paprastai yra atliekamas remiantis labai profesionaliais metodais, be kurių tam tikro, iš tiesų nepakartojamo rezultato, galbūt nebūtų tekę pamatyti.

Apskritai, jei yra manoma, jog turėtų būti reikalinga krutu didinimo operacija, visų pirma vertėtų tiksliai pasistengti įvertinti savo asmeninę savijautą dabartiniu periodu. Ir tik tuomet, kai moteris būna tvirtai įsitikinusi, jog jos krutu išvaizda pakankamai akivaizdžiai kenkia jos labai gerai gyvenimo kokybei, pradėti dairytis konkrečios moters būklei pačio tinkamiausio pakeitimo varianto. Bei tokio gydytojo, kurio įvykdomas moteriai krutu didinimas riebalais ar tam tikru, kitu, geriausiai tinkančiu būdu pasirodytų esantis visiškai sėkmingas, netgi nepriklausomai nuo artimiausiu metu pageidaujamo pasiekti galutinio tikslo. Paprastai tokia operacija yra suplanuojama būtent tuomet, kai tenka susidurti su būtinybe pamiršti apie galimybę padidinti savo krūtinę visais įprastais būdais, o dabartinė šios kūno dalies būklė tikrai netenkina. Juk krutu didinimas naturaliu budu kai kuriais atvejais būna akivaizdžiai matomas dėl atliekamų sporto pratimų, kuriuos neturinčioms pakankamai žinių moterims gali rekomeduoti ir treneriai. Visgi, jei yra pageidaujamas pakankamai nemažas krutu didinimas, kaina jų atžvilgiu beveik visuomet daugelį užsakovių gali šiek tiek išgąsdinti. Tačiau tais atvejais, kai į pagalbą pasitelkiamos tokios bendrovės, kurios galėtų be jokių problemų paskolinti reikalingo dydžio sumą tam, kad būtų įmanoma pagražinti savo išvaizdą operacija, dažniausiai jokių nepatogumų tikrai neiškyla. Svarbiausia, pasistengti pasidomėti konkrečiai moteriai pačiu tinkamiausiu gydytoju bei jo už paslaugą pageidaujama standartine kaina. Tik tuomet, nepriklausomai nuo fakto, ar būtų pageidaujamas atlikti krutu didinimas Klaipedoje, ar kokiame kitame, šiek tiek lengviau pasiekiame mieste, rezultatas bet kokiu atveju turėtų džiuginti.

Žinoma, visuomet, priklausomai nuo nuolat tam tikruose regionuose kintančių moterų įpročių, krutu didinimas būna atliekamas pasitelkiant labai nevienodo dydžio pagalbines medžiagas. Juk niekada negali neturėti reikšmės moters, kuri ketina artimiausiu metu atlikti atitinkamo pobūdžio operaciją, sveikatos būklė, kurią ir yra tiesiog privaloma labai gerai įvertinti tam, kad būtų gaunamas būtent toks rezultatas, apie kurį ir yra svajojama. Ir jei ketinamas užsakyti krutu didinimas Kaune, tarkime, šiame mieste, savo srityje dirbantys gydytojai tikrai turėtų privalėti kiek įmanoma atidžiau panaudoti visas savo turimas žinias tam, kad vėliau neiškiltų bet kokių nepageidaujamų neigiamų, pašalinių poveikių. O atliekamas krutu didinimas jau visai netrukus lemtų būtent tokią moters išvaizdą, apie kurią ji ir būtų galvojusi prieš operaciją.

Read More