Dovanos valentino dienos proga | Eeefondai.lt

Ką skanaus padovanoti

dovanos-valentino-dienos-proga-5930342Kokios dovanos Valentino dienos proga pradžiugins net ir didžiausią smaližių? Kartais Valentino diena laikoma ne tokia ir tikra švente, neva ją išpūtė komercija, tačiau, vienas kitą mylintys žmonės puikiai supranta tikrąją šios šventės esmę. Visiškai nebūtina, kad dovanos Valentino dienos proga kainuotų visą mėnesinį atlyginimą, tai gali būti mielos ir malonios smulkmenos, kurias padovanoję – tikrai pradžiuginsite artimą žmogų. Be to, dovanos gali būti dovanojamos Valentino proga ne tik vadinamajai antrai pusei, bet ir mamai, tėčiui, broliui, sesei ar geriems draugams. Juk šventas Valentinas buvo šventasis, kuris pasižymėjo gerumu ir meile artimui, o ne tik gamtos suteikta meile tarp vyro ir moters. Taigi, štai keletas pasiūlymų, kokius skanius dalykus galima padovanoti, kad ši šventė praeitų maloniai visiems.

Šokoladas

Nuo senų laikų šokoladas yra tinkama dovana, kurią galima dovanoti per Valentino dieną. Kai kurie tyrimai ir spėjimai rodo, kad šokoladas didina žmogaus laimingumą, taip pat gali suteikti ir seksualinės energijos. Be to, tai yra nėra toks kasdieninis maistas, kaip, pavyzdžiui, pupos ar duona, taigi, šios dovanos iškart suteiktų jaukios šventės atmosferą. Atkreipkite dėmesį, kad paprastai kasdienėms reikmėms žmonės perka pigius šokoladus už du litus iš prekybos centrų. Tačiau, kai reikalingos ir renkamos dovanos Valentino dienos proga – tai yra puiki galimybę iš specialių parduotuvių ar internetinių pasiūlymų gausos išrinkti kažką iš tiesų ypatingo. Juk šokoladas gali būti ir puikia dovana, ir visiškai neįdomiu dalyku, priklausys nuo to, kokį išrinksite. O rinkitės tokį, kokį ir patys norėtumėte gauti šventės metu – įdomų, neįprastą, kokybišką, brangesnį, keistos viliojančios išvaizdos, dailiai supakuotą, tikrai šventišką.

Nuostabi vakarienė

Valentino diena yra geras metas pagaliau su antra puse išeiti į miestą pavakarieniauti. Padaryti tai galite daugybėje įvairių vietų. Priklauso nuo to, kur dar nesate buvę, kur galbūt seniai svajojate apsilankykite. Neikite į pigią užkandinę, tada nesijaus jokio skirtumo nuo įprastų apsilankymų. Eikite ten, kur dar nesate buvę, be to, galite ir apsirengti gražesniais, puošnesniais rūbais. Juk, kai gerai pagalvoji, tokios metų cikliškumo nulemtos šventės yra tarsi nurodomos žmogui. Nėra taip, kad tą dieną (per Kalėdas, Valentino dieną ar Velykas) kažkas staiga nuostabaus nutiktų, dėl ko ir taip jaustųsi šventinė nuotaika bei norėtųsi atšvęsti (tarkime, pabaigtumėte universitetą, laimėtumėte žaliąją kortą ar gimtų sūnus). Tai vis tiek yra šventė, kurią susikuriame patys. Dovana Valentino dienai dėl to yra ne vienintelis dalykas, kuris šventę pavers švente. Pasistengti turite ir patys – rinktis kuo labiau neįprastus dalykus, gražiausius rūbus, prabangius restoranus, įdomias patirtis.

Vyno ar alaus, kokteilių degustacija

Jeigu niekada to nebandėte, o į restoranus eiti nesinori – puikiai gali tikti gėrimų degustacija. Tarkime, vyno, šio tauraus gėrimo rūšių yra labai daug, o kiek jūs jų žinote? Ir kiek būdų vynui gaminti žinote? Galbūt pats metas pasidovanoti vienas kitam tokias dovaneles Valentino dienos proga – kvietimą į vyno degustaciją, ir pagaliau atsikratyti žinojimo spragų, paragauti puikiausių gėrimų bei pajusti tikrą malonumą.

Suši

Japonų virtuvė pastaruoju metu taip įsisiautėjo Lietuvoje, jog lengvučiai suši jau kone baigia nurungti didelius pilkus cepelinus. Taigi ir apsilankymas suši bare, japonų restorane gali būti geros dovanos Valentino dienos proga idėja. Žinoma, prieš tai išsiaiškinus, ar smaližiai draugai, su kuriais eisite ragauti šio rytietiško maisto, tikrai jį mėgsta.