Akcijos | Eeefondai.lt

Akcija – geriausias laikas pirkti

akcijos-maistui-300x200-4816090 Akcijos maistui

Šviečiančios parduotuvių vitrinos, milžiniški lauko plakatai, ryškios kainų kortelės skelbia, kad prekybos centruose prasideda akcijos maistui, drabužiams, įrankiams, buitinėms prekėms ar dar kitokiems pirkiniams. Atklydus į parduotuvę išpardavimų laikotarpiu galima sutaupyti išties daug pinigų ir nusipirkti vertingų bei kokybiškų daiktų ar produktų.

Kaip rengiamos akcijos?

Kartais žmonės sako, kad akcija – tik apgaulė. Iš tiesų taip nėra. Išpardavimų laikotarpių tikrai smarkiai sumažinamos kainos. Žinoma, parduotuvės nesiima visko parduoti už savikainą, tačiau akivaizdžiai sumažina antkainius savo pelno sąskaita.

Akcijos įprastai rengiamos dviem atvejais: tiekėjams pasiūlius smarkiai mažesnes kainas prekių, produktų partijai arba norint ištuštinti sandėlius. Pirmu atveju mažmenine prekyba užsiimantys prekybininkai gauna prekes iš tiekėjų mažesnėmis kainomis. Tai leidžia sutaupyti ir suteikti galimybę taip pat sąžiningai pasidžiaugti šia privilegija klientams. Antru atveju dažniausiai rengiami išpardavimai baigiantis vasarai, žiemai, pavasariui, rudeniui. Tada prekybininkai tiesiog nori iš sandėlio iškraustyti kuo daugiau sezoninių prekių, kad jų nereiktų laikyti iki kitų metų. Žinoma taip vyksta įvairių daiktų išpardavimai, o ne akcijos maisto prekėms, nes pastarosios nėra tiek priklausomos nuo metų laikų.

Perkamiausios prekės – maisto produktai

Visada parduotuvėse buvo, yra ir, greičiausiai, bus perkamiausios prekės – maisto produktai. Juk be jų tiesiog neįmanoma gyventi, būtent šioms prekėms išleidžiama daugiausia pinigų. Žmonės maisto prekes perka nežiūrėdami į tai ar siūlomas išpardavimas, ar ne. Tačiau kiekvienas sostinės gyventojas, išvydęs, kad organizuojamos maisto akcijos vilniuje, pasistengs jomis pasinaudoti ir nusipirkti rečiau valgomo maisto ar ilgai negendančių produktų. Šis miestas paminėtas simboliškai: tokia pati padėtis fiksuojama visoje Lietuvoje.
Žmonės linkę taupyti, todėl tokios akcijos nudžiugina ir suteikia naudos tiek pirkėjui, tiek pardavėjui.

Ypač naudingi buities prekių išpardavimai

Lietuvoje dažnai vyksta išpardavimai net iki 40-50 % sumažinantys virtuvėje, vonioje ar kitose namų erdvėse naudojamų įrankių, dekoro elementų, reikšmingų interjero akcentų kainas. Tokios akcijos leidžia įsigyti reikiamų daiktų sutaupant net iki pusės kainos. Tad tokiu metu atnaujinti virtuvės įrankių komplektus, pietų lėkštes ir kitus indus, papuošti namus kilimais ar kitais interjero elementais ypač malonu ir naudinga. akcijos maisto produktams, žinoma, ypač reikalingos, tačiau buityje naudojamų prekių išpardavimas suteikia galimybę atnaujinti namus, įnešti naujų atspalvių ir nuotaikos, kad būtų galima gyventi jaukioje ir akį džiuginančioje aplinkoje.

Šių laikų klausimas: kur pirkti?

Viliojančios akcijos gyvuoja ne tik tradicinėse parduotuvėse, visiems žinomuose prekybos centruose, bet ir mažiau populiariose elektroninėse parduotuvėse. Čia vis daugėja pardavėjų, kurie užsiima ne tik įvairių daiktų, drabužių, bet ir maisto produktų užsakymų priėmimu bei pristatymu. Kodėl verta pirkti elektroninėje parduotuvėje? Atsakymai aiškūs ir paprasti.

Elektroninė parduotuvė: • Leidžia sutaupyti pinigų, nes internete galima peržiūrėti ir palyginti skirtingų pardavėjų siūlomas kainas, o tada įsigyti pirkinį už optimalią kainą; • Mažina laiko sąnaudas, nes tokiam apsipirkimui net nereikia iškelti kojos iš namų (apsipirkus per akcija maistui, produktai dažniausiai pristatomi švieži tą pačią dieną); • Suteikia galimybę mokėti tiek grynais pinigais, tiek kortele (kai prekes tiesiai į namus pristato kurjeris);

• Dažnai, kaip ir tradiciniai prekybos centrai, siūlo įvairių akcijų, nuolaidų, kuria kitokias klientų lojalumo programas.