Maisto internetu pasirinkimas – ką jis sako apie žmogų? | Eeefondai.lt

sushi-300x187-8713220 Sushi

Jeigu mes sprendžiame ir tvirtiname, kad žinome, ką apie žmogų pasako, pavyzdžiui, jo namų kambarių sienos, jeigu mes tikime žvaigždėmis, tai kodėl negalime spręsti ir, ką apie žmogų pasako maistas, internetu užsakomas? Štai linksmas testas, pagal kurį gal atpažinsite ir savo tipą.

Saldumynai

Tie, kas mėgsta saldumynus, ilgai negalvos, prie kurio tipo save priskirti. Kai mėgsti saldumynus, tai mėgsti ir viskas, galvoti nereikia, ką imti, lašinius rūkytus, ar tortą. Tik smaližiai, žinoma, vieni kitiems nelygūs. Kažkam reikia bandelę užsigerti saldžiausia arbata, kitam patinka ledai su karamele, riešutais ir šokoladu, o trečiam pakanka vieno banano su juoda kava. Tiesiog tas, kas mėgsta saldumynus, tai į juos pirmiau ir tiesia rankeles, o pro visokias saldėsių vitrinas praeina staiga užmiršę visus savo gyvenimo rūpesčius ir turėdami tik šį – skanėstų poreikį. Tokio maisto prekyba internetu irgi vyksta, ir užsisakinėja žmonės ne tik picas, bet ir saldumynus. Visgi, saldumynai – ne maistas. Tai tik desertas, tai, kas prisideda papildomai, jau prie esamo pastovaus raciono. Taigi, ką apie žmogų gali pasakyti faktas, jog jis kartas nuo karto leidžia sau pasimaloninti tortais, ledais, griliažu, pyragais? O jeigu dar tas maistas internetu užsakomas, vadinasi, naktį atkeliaujanti cukraus porcija tikrai yra ne atsitiktinė, o ilgai laukta. Juk dažnai galvojame „gal neužsisakinėti, rytoj nueisiu ir nusipirksiu. Be to, prieš miegą valgyti, negerai“, taigi, tas, kas naktį užsisako „Tiramisu“ tortus, turi itin stiprią motyvaciją. Vadinasi, tai ryžtingas žmogus, kuris dėl savo tikslų gali ir galvą paguldyti. Sveikiname, saldumynų mėgėjai, jūs esate patys ryžtingiausi žmonės, nes, net ir žinodami, kaip kartais nesveika naktį prisikimšti riebių tortų, vis tiek tai darote, tikslas pateisina priemones, ir tikslas visada svarbus tas, kurį jaučiate kaip prioritetinį.

Pica

Pica internetu – turbūt vienas populiariausių užsakymų, kuriuose žmonės daro apimti ekstazės. Na, dar turbūt kartais užsakomi ir kebabai, bet pastarieji yra tarsi kažkas, ką labai ir taip patogu suvalgyti kažkur išėjus į lauką, į kiemą ar iškišus galvą iš automobilio lango. O ką tai reiškia, kai užsisakinėjamas šitas dalykas į namus vakare, ir dar didelėm dozėm? Dažniausiai pica atsiremia į kažkokį bendravimą, draugystę. Dar prieš 20 metų Lietuvoje transliuotas amerikietiškas serialas „Vėžliukai – Ninzės“ mums transliavo žinią apie picos ir draugystės santykį, nors tų picų pas mus dar net nelabai buvo. Vėliau joms atsiradus reklama taip pat akcentuodavo tikrai ne valgymą vienatvėje ant jūros kranto, o valgymą kartu. Juk pica didelė, patogiai supjaustyta gabalais, ją galima valgyti keliese, o paprastai taip ir valgoma. Taigi, ji turi stiprų kultūrinį krūvį. Todėl dažnai galima numanyt, jog picos uzsakymas internetu taip pat yra požymis, jog žmogus linkęs bendrauti.

Suši

Sveiko maisto mėgėjai šiais laikais lengvai atpažįstami iš tokių patiekalų, kaip suši, užsakymų. Taip pat valgomos salotos, ypač Cezario salotos, Graikiškos, tuno ir kt. Lengvus patiekalus mėgstantys žmonės, žinoma, nedaro kažko keisto, jog užsisako. Juk tokie patiekalai, nors ir labai lengvi bei nekaloringi, vis dėlto yra ne taip jau iš karto pagaminami. Reikia skirti tam laiko, kad galėtum tinkamai pasigaminti salotas, o juo labiau – suši. Be to, kai valgo tik vienas žmogus, tai kažką tokio gaminti netgi neapsimoka. Juk vis tiek nepavyks suvartoti visų produktų iš karto.