Draudimas | Eeefondai.lt

draudimas-akcija-2304941 Draudimas akcija

Kai kada žmonėms kyla klausimas, ar egzistuoja toks dalykas kaip pigus draudimas? Žinoma, kai aktualus kiek pigesnis draudimas akcija yra tas metas, kai jo sąskaita galima nemažai sutaupyti. Draudimo specialistas Artūras pasakoja apie tai, kaip internetu apsidrausti pigiau, kaip nepraleisti ypatingų progų sutaupyti, ir kaip, apskritai, išsirinkti, kurio draudėjo paslaugomis naudotis. Jis duoda daug vertingų patarimų ir naujokams, iki šiol nedraudusiems automobilio, ar neišbandžiusiems kito pobūdžio draudimo paslaugų, ir tiems, kurie jau turi patirties, tačiau galbūt dar nežino kai kurių gudrybių.

Kodėl internetu draustis patogiau ir nuo ko priklauso draudimo suma?

„Puikiai žinau, kaip žmonėms šiais laikais yra svarbu taupyti pinigus. Jie, kartais net desperatiškai, ieško, laukia išpardavimų prekybos centruose, ieško pigesnių paslaugų. Ne išimtis ir draudimas. Kai manęs paklausia, koks, mano nuomone, yra pigiausias draudimas internetu galima rasti geriausių pasiūlymų – štai, ką jiems atsakau. Beje, automobilio draudimas internetu yra ir mėgstamiausias. Nedaugelis iki šiol draudžiasi specialiuose biuruose ar vadinamosiose „salelėse“ prekybos centruose. Turbūt teko pastebėti, kad tokių „draudimo punktų“ Lietuvoje smarkiai sumažėjo. Tai būtent dėl to, kad internete apsidrausti žmonėms paprasčiau.“. Artūras sako, kad, kaip draudimo specialistas, ne tik pripažįsta ir skatina, bet ir pats propaguoja draudimąsi internetu: „Civilines atsakomybes draudimas internetu ar kasko draudimas internetu – visa tai įmanoma nepakilus iš patogios kėdės prie kompiuterio. Į specialią virtualią sistemą įvedus savo automobilio valstybinį numerį, nurodoma draudimo suma. Ji priklauso nuo keleto veiksnių, pavyzdžiui, automobilio savininko amžiaus. Rizikos amžius skaičiuojamas individualiai kiekvienoje draudimo įmonėje, tačiau įprasta, kad naujiems vairuotojams, turintiems 18 – 25 metų, draudimas kainuoja brangiau. Mokestis priklauso ir nuo vairavimo stažo (kuo daugiau patirties turi vairuotojais, tuo teorinė jo sukelto eismo įvykio tikimybė mažesnė), ir nuo drausmingo. Pastarasis aspektas nurodo, kad draudimas tuo brangiau kainuoja, kuo daugiau sukeltų eismo įvykių savo istorijoje turi besidraudžiantis asmuo. Tai reiškia, kad, jeigu vieną kartą sukėlėte avariją ir buvote pripažintos jos kaltininku, kitą kartą draudimas kainuos kiek daugiau.“. Artūras tikina, kad visi šie veiksniai, lemiantys draudimo kainą, lygiai taip pat galioja ir draudžiantis internete. Taigi, kai aktualus pigesnis draudimas akcija yra pagrindinė galimybė sutaupyti.

Kaip sutaupyti?

Paklaustas apie galimybę draudžiantis sutaupyti, Artūras sako: „Ar jus domintų lietuvos draudimas internetu, ar draudimas internetu bta įmonėje, sutaupyti galima ypatingų akcijų metu. Jos vykdomos pakankamai dažnai. Kartais draudimo bendrovės siūlo pigiau apsidrausti automobilį, kartais – namus, o kai kada ir gyvybę. Na, o kaip nepraleisti šių specialių pasiūlymų? Galima nuolat sekti draudėjų naujienas. Paprasčiausia yra jas prenumeruoti elektroniniu paštu. Taip visad patys pirmieji sužinosite, kur galima apsidrausti pigiau. Tuo atveju, kai neturite laiko laukti, ir apsidrausti jums reikia kuo greičiau, naudingos būna interneto svetainės, nurodančios, kiek kokioje įmonėje kainuoja draudimas. Jos, tam tikra prasme, parodo bendros situacijos finansinę apžvalgą. Rinktis belieka jums patiems. Žinoma, aš, kaip specialistas, turiu patarti ne tik vaikytis mažesnių kainų, bet ir nepatingėti paskaityti sąlygas. Vien dėl savo pačių gerovės. Nesakau, kad rinkoje šiuo metu kas nors bando apgaudinėti besidraudžiančius, tačiau kartais pigiausias variantas nesiūlo pačių geriausių sąlygų. Na, kad ir kaip būtų, kai reikalingas geras ir nebrangus draudimas akcija – pats tas laikas, kai reikėtų suskubti pasinaudoti gerais pasiūlymais. Tai finansiškai naudingas metas, o ir sąžinė lieka rami.“.

Read More

mac5a1inos-draudimas-7208978 Mašinos draudimas

Draudimas – apsauga nuo nelaimių

Visiškai nepriklausomai nuo to, ar seniai turite vairuotojo pažymėjimą, bet kada galite pakliūti į nelaimingą eismo įvykį. Niekada negalite būti tikras ar dėl įvykusios nelaimės būsite kaltas jūs, ar kitas asmuo vairavęs automobilį. Dėl šios priežasties Lietuvoje jau kuris laikas yra privalomas mašinos draudimas. Visos transporto priemonės turi būti apdraustos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, pagal kurį atlyginami nuostoliai nekaltajai šaliai. Tik kyla klausimas kokį draudimą pasirinkti yra geriausia ir nuo ko priklauso draudimo suma. Daugelis susimąsto, o ar įmanoma automobilį apsidrausti neišeinant iš namų?

Draudimo kompanijos pasirinkimas

Nusprendus apsidrausti automobilį turėtumėte pagalvoti, koks turėtų būti jūsų mašinos draudimas. Galimi du pasirinkimo variantai. Vienas iš jų – civilinės atsakomybės privalomasis draudimas, o kitas – kasko draudimas. Automobilio civilinis draudimas bta – tai toks draudimas, kai draudimo kompanija įsipareigoja atlyginti padarytą žalą kitų asmenų turtui arba sveikatai. Draudikas visuomet gali reikalauti, kad sumą dėl padarytos žalos grąžintų asmuo, atsakingas už žalos padarymą, jeigu jis vairavo transporto priemonę būdamas neblaivus arba apsvaigęs nuo kitų svaigiųjų medžiagų, taip pat kai vartojo alkoholį ar kitas svaigiąsias medžiagas po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo arba vengė neblaivumo ar apsvaigimo patikrinimo. Kai asmuo, atsakingas už žalos padarymą, vairavo techniškai netvarkingą transporto priemonę, o ją naudoti draudžia teisės aktai, ir eismo įvykis įvyko dėl šios priežasties taip pat turi grąžinti pinigus už padarytą žalą draudikui. Draudikas turi teisę reikalauti, kad sumokėtas dėl padarytos žalos sumas grąžintų asmuo, atsakingas už žalos padarymą ir tuo atveju, jei padarė žalos neturėdamas teisėto pagrindo vairuoti transporto priemonę, pasišalino iš įvykio vietos arba žalą padarė tyčia. Automobilio kasko draudimas atlygina nuostolius, kurių patiriama dėl avarijos ar stichinės gamtos nelaimės. Taip pat, jei buvo įvykdyta transporto priemonės vagystė, apiplėšimas ar trečiųjų asmenų tyčinė veikla. Tačiau turėtumėte žinoti, jog kasko draudimas neatstoja privalomojo civilinės atsakomybės draudimo ir neatlygina eismo įvykio metu padaryto nuostolio kitiems asmenims.

Draudimo suma

Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas suteikia vienodą apsaugą visiems teisėtiems automobilio naudotojams, tačiau priklausomai nuo kitų automobilio naudotojų amžiaus bei stažo draudimo įmoka gali kisti. Įmoka taip pat priklauso ir nuo to ar tai masinos draudimas vienai dienai, ar ilgesniam laikotarpiui. Draudimo kaina priklauso ir nuo to ar tai masinos draudimas ant kito asmens. O galbūt visai neseniai išlaikėte vairavimo egzaminus ir gavote vairuotojo pažymėjimą. Draudimo kaina priklauso ir nuo to, ar tai masinos draudimas, neturint 2 metu stazo.

Draudimas internetu

Jūsų pačių patogumui galimas ir mašinos draudimas internetu. Nusprendus kokios draudimo bendrovės paslaugomis naudositės, jums tereikia tik susirasti šios bendrovė internetinį puslapį. Suradus puslapį turėsite pasirinkti kokio draudimo pageidaujate – privalomojo ar savanoriško. Žinoma, drausti savo automobilį galite ir abiem, tačiau internete tai reikės daryti atskirai. Pasirinkus norimą draudimo variantą jums teks užpildyti kelis privalomus laukus. Šiuose laukuose jūs turėsite nurodyti savo asmens kodą bei valstybinį automobilio numerį. Galite net neabejoti, jog asmeninė jūsų informacija prieinama tik aptarnaujančiam personalui ir naudojama draudimo kainai paskaičiuoti. Gali tekti truputį palaukti, kol sistema suras duomenis apie jūsų transporto priemonę. Nepamirškite patikrinkite ar surasta informacija teisinga. Patikrinus, jums teks užpildyti dar kelis likusius laukus. Visi duomenys yra būtini draudimo kainai paskaičiuoti. Galiausiai jūsų bus paprašyta užpildyti savo kontaktinę informacija, kad draudimo bendrovės atstovas galėtų su jumis susisieks telefonu arba elektroniniu paštu. Jums bus pateiktas jūsų reikalavimus ir duomenis atitinkantis mašinos draudimas.

Read More