Dovanos | Eeefondai.lt

valykinis-atvirukas-300x212-6369989Tiems, kurie tuo užsiima, atvirukų gamyba yra labai maloni, smagi veikla. Jeigu kažką domina atviruku gamyba Vilniuje, tai tikrai galima rasti tokių spaustuvių, kurios gali priimti individualius užsakymus ir tiesiog pagaminti būtent tai, ko reikia jums, kažką pagal jūsų individualius poreikius. O dabar pažvelkime į viską bendrai. Kokiomis progomis kokie atvirukai yra tinkamiausi?

Kalėdos, Velykos

Kaip tik dabar, artėjant Velykoms, velykinių atviruku gamyba Vilniuje tikriausiai jau ima rūpėti ne vienam žmogui. Juk ne visi gyvena vienoje vietoje taip, kad galėtų vieni kitus pasveikinti, susitikti gyvai, pasimatyti.  Taigi, vieni žmonės nusiunčia dovanas, kitiems patinka tiesiog pasigaminti patiems atvirukus, treti perka, dar kiti užsako savo individualius pageidavimus iš spaustuvės. Galima visada daryti taip, kaip tau labiausiai patinka, niekas neverčia elgtis kitaip. Tačiau smagiausia čia turbūt yra tai, artėjant Velykoms, kad Velykinių atviruku gamyba yra labai linksma, maloni. Nesvarbu, ar siųsite atviruką šeimos nariui, ar siųsite jį nuo įmonės kitai įmonei, tai yra linksmiausi atvirukai. Velykos tokia puiki šventė, kai jau prasideda pavasaris, ir tu pats jauti jau ant nosies išsprogstančius pumpurus ir prasidedantį tikrai nuostabų metų laiką. Todėl ir norisi pačių gražiausių atvirukų. Ant jų per Velykas visada būna pavaizduota kokia nors verba, medžio šakelė, pumpurėlis, kitas labai gražus dalykas. Kiekvienas žmogus gali per Velykas padaryti gražų savo atviruką, tačiau atviruku gamyba tikrai reikalauja laiko, todėl ja užsiima tik profesionalai. O kiti atvirukus arba nusiperka, arba užsisako spaustuvėse. Užsisakykite gražų pavasarinį atviruką specialioje leidykloje – spaustuvėje, ir jums bus sukurta kažkas originalaus, ką jūs norėsite padovanoti kitiems.

Be abejo, Kalėdų atvirukai taip pat visada labai gražūs, jie kartu būna ir stebuklingi. Kalėdos vadinamos stebuklų metu, nes esame įpratę kalbėti apie Kalėdų senelį ir kitokius gražius dalykus, kurie nutinka, esant šiam laikui. Tačiau juk iš tiesų, mes galime visi pasakyti, kad būtent tokios smulkmenos, kaip gražių atviruku gamyba iš popieriaus tas šventes ir sukuria.

Gimtadienis ir jubiliejus

Dar viena proga, kada mums tikrai labai prireikia gražių atvirukų, yra gimtadienis. Jeigu esame sentimentalūs, geri draugai ar giminės, norime maloniai pasveikinti ir nustebinti žmogų, kurį mylime. Tai gali būti tiek geras draugas, tiek mama, brolis, sesuo ir kas tik nori. Todėl foto atviruku gamyba irgi gali būti gražus būdas maloniai praleisti laiką, pasveikinti, suteikti daugiau džiaugsmo savo artimiesiems. Ką galima vaizduoti ant gimtadienio atvirukų? Iš tiesų, ta amplitudė gana plati. Nes, visų pirma, galima tiesiog pavaizduoti bendrą smagų gyvenimą, akimirkas iš jo. Tai bus ir kūrybinga, ir labai smagu.

Vestuvės

Tikriausiai būtent vestuviniu atviruku gamyba sukelia tiek daug streso. Nes jie tikriausiai rūpi ir jaunavedžiams, ir tiem, kas pakviesti ateiti į vestuves. Tokie dalykai visada žmonėms suteikia daug ir rūpesčių, ir poreikio pasijausti išskirtiniu. Vestuves žmonės suplanuoja dėl meilės, tačiau galiausiai tai virsta labai rimtomis ceremonijomis. Tam, kad per tas ceremonijas būtų galima tikrai gražiai atrodyti, reikia pirkti specialius rūbus. Tam, kad per vestuves būtų galima smagiai pasilinksminti, reikia samdyti atlikėjus ir pirkti skanias vaišes. Tam, kad kiekvienas jaustųsi tikrai pamalonintas, siunčiami gražūs atvirukai, kurie vėliau tampa gražiausiais dalykais, su kuriais galima ir kažką kito nuveikti tarkime, juos pasikabinti vėliau pas save ant sienos prie veidrodžio.

Read More

dovanos-vyrui-300x230-7821220 Dovanos vyrui

Tikriausiai visiems žmonėms, norintiems ypatingos dovanos vyrui tuomet, kai artėja išskirtinė proga, iškyla kiek didesnių ar menkesnių nesusipratimų dėl klausimo, kokiu būdu bei kurioje vietoje jiems būtų geriausia atitinkamą gaminį išrinkti taip, kad vėliau net neabejotų šios staigmenos akivaizdžiais privalumais. Juk nesunku atspėti, jog vienos dovanos vyrui gali pasirodyti esančios tiesiog nepakartojamos ir galbūt jo dar ne vieną mėnesį minimos kaip be galo džiuginančios savo ypatybėmis, tuo tarpu kitos – vertinamos pakankamai žemai dėl jų funkcijų ar tiesiog kokybės. Taigi, natūralu, jog tiems žmonėms, kurie trokšta nustebinti savo artimąjį ar draugą įdomiu netikėtumu, paprastai tenka susidurti su tam tikrais neaiškumais, kuriems išspręsti prireikia nemažų jų pastangų. Tačiau akivaizdu, jog paprastai jau visai netrukus, atėjus metui, kuomet konkreti dovana yra įteikiama, teigiamos emocijos, kuriomis reaguoja gavėjas į staigmeną, paprastai atperka visą tą laiką, kuris yra sugaištamas pastarąją kuriant. Juk kiekvienas žmogus jaučiasi labai laimingas pastebėjęs, jog būtent jo dėka jam artimo draugo nuotaika tampa akivaizdžiai puikia. Todėl aiškintis, ka padovanoti vyrui, visuomet vertėtų tikrai atsakingai, nes tik tuomet vėliau galima net neabejoti, jog staigmena bei jos ypatybės turėtų būti džiuginančios visiems su staigmena susijusiems asmenims.

Iš tiesų dažnai yra be galo reikalingos ypatingos dovanos vyrui gimtadienio proga, kurios neretai jų gavėjų būna vertinamos kaip pačios svarbiausias per visus metus. O kadangi kiekvieną kartą tokia proga norisi įteikti tiesiog neįtikėtiną gaminį ar paslaugą, paprastai, daugelio teikėjų nuomone, labai patogu būna peržvelgti, ką galėtų pasiūlyti įvairios internetinės svetainės, galinčios padėti įsigyti tam tikrą savo virtualų užsakymą. Juk šiais laikais egzistuoja tikrai ne viena bendrovė reguliariai, pavyzdžiui, kiekvieną dieną atnaujinanti savo galimiems klientams teikiamus pasiūlymus. Juo labiau, kad pastaruosius atidžiai peržvelgti dažniausiai tikrai neprireikia ypatingai daug laiko, o tai atlikus, jau visai netrukus reikalingos dovanos vyrui jubiliejaus proga galėtų stovėti namuose bei jomis būtų galima gėrėtis. Žinoma, kiekvienas skirtingo charakterio stipriosios lyties atstovas dažniausiai pasižymi savo individualiais norais jam artimo žmogaus skiriamos staigmenos atžvilgiu. Taigi, visada yra labai naudinga, prieš nusprendžiant pradėti dairytis pačio tinkamiausio pirkinio, atsižvelgti būtent į einamuoju metu jam pačius reikšmingiausius pomėgius. Juk tuomet, kai yra įteikiama dovana, susijusi su tam tikru vyro polinkiu ką nors daryti, beveik visuomet galima džiaugtis akivaizdžiu gavėjo pasitenkinimu. Juo labiau, kad kai kuriais atvejais būtent tokios labai trokštamos, praktiškos dovanos vyrui kaina pasirodo paprasčiausiai nepasiekiamos, taigi, ją gavus išskirtinės šventės proga, šypsena turėtų būti ypatingai plati. Ir jeigu ne tokie netikėtumai, galima teigti, jog iš tiesų nemažai vyrų turėtų paprasčiausiai pamiršti apie tam tikrus daiktus ar paslaugas, kurių dėka jų asmeninis pomėgis galėtų tapti tiesiog napakartojamu.

Bet kokiu atveju, nepriklausomai nuo to, kokio tipo dovanos vyrui yra ketinamos artimiausiu metu įteikti, svarbiausia, kad jos būtų renkamos nuoširdžiai stengiantis pradžiuginti jų gavėją. Tuomet galima net neabejoti, jog netgi ir pats paprasčiausias gaminys turėtų pasirodyti jį gavusiam asmeniui iš tiesų be galo brangus. Netgi nepriklausomai nuo to, kokiais įpročiais šis žmogus pasižymėtų. Kita vertus, niekuomet nevertėtų pamiršti iš anksto pabandyti išsiaiškinti, kokiame mieste, kokioje vietovėje, būtų patogiausia pasiekti ketinamą įsigyti bei vėliau padovanoti staigmeną. Juk, tarkime, jei planuojamos įteikti praktiškos dovanos vyrui Kaune gyvenančiam teikėjui čia pat ir yra kuo puikiausiai pasiekiamos, toks akivaizdus patogumas šiuo atžvilgiu tikrai jam tikrai turėtų padėti. Ir, žinoma, jau netrukus konkrečios dovanos vyrui turėti padėti jį pradžiuginti.

Read More

Poilsis Druskininkuose dviem

poilsis-druskininkuose-dviem-300x224-1752822 Poilsis Druskininkuose dviem

Tiems, kas nori atitrūkti nuo kasdieninių rūpesčių, darbų ar vaikų – visuomet gali rinktis puikų pasiūlymą, skambantį labai viliojančiai Poilsis druskininkuose dviem. Tokių pasiūlymų galima rasti tikrai nemažai, jais susižavi ir šeimos turinčios vaikų, ir poros, norinčios praleisti romantišką savaitgalį dviese.

Poilsis Lietuvoje ar užsienyje

Dalis Lietuvos gyventojų yra kategoriškos nuomonės ir teigia, kad geriausias poilsis yra tik šiltuosiuose kraštuose, kur visada yra garantuotas geras oras, t.y. giedras dangus, tyras kalnų oras ir šiltas vanduo. Ir iš tiesų, kadangi gyvename tokiose klimato sąlygose, kur saulės ir šilumos turime palyginti nedaug, tik keletą mėnesių per metus, rudens sezono metu smagu pabūti ten, kur dar yra pakankamai šilta ir saulėta. Žinoma, toks poilsis kainuoja pakankamai brangiai. Na nebent rinksitės taip vadinamą paskutinės minutės arba labai išankstinį kelionės užsakymą.

Kita dalis tautiečių tvirtina, kad geriausias poilsis yra Lietuvoje. Tokį poilsio būdą labiausiai mėgsta jauni, nedideles pajamas turintys asmenys bei šeimos su mažais vaikais. Ši dalis žmonių dažniausiai poilsiui renkasi Lietuvos pajūrį arba žymiuosius mūsų šalies kurortus – Druskininkus arba Birštoną. Tuo labiau, kad druskininkuose yra puikios sąlygos tiek aktyviam, tiek pasyviam poilsiui.

Akcijos geram poilsiui

Šiuo metu Lietuvoje labai populiarios internetinės svetainės, siūlančios įvairias dovanų ar pramogų akcijas. Praktiškai kasdien galima pasidairyti ir surasti tinkamą ir patinkantį variantą iš skelbiamų kaip pavyzdžiui poilsis druskininkuose akcija. Labai populiarios tampa romantiškos dovanos dviem tokiu pavadinimu kaip poilsis druskininkuose dviem kokių nors sukaktuvių proga. Dažniausiai prie tokių pasiūlymų taip pat yra galimybė gauti grožio ar SPA (pirties, vandens procedūrų ar masažo) paslaugų rinkinuką. Tokių pasiūlymų akcijų metu kainos yra maždaug 250 – 350 Lt. Į šią kainą įeina viena nakvynė pasiūlyme nurodytame viešbutyje Druskininkuose, maitinimas bei apsilankymas SPA procedūrose (jei tokios nurodytos pasiūlyme). Žinoma, jei pageidaujate ne vienos, o dviejų ir daugiau nakvynių, kaina bus atitinkamai didesnė.

Poilsis Druskininkuose SPA

Poilsis Druskininkuose gali būti pasirenkamas pagal konkretų tikslą – pavyzdžiui poilsis druskininkuose spa. Tokį poilsio būdą tiesiog dievina merginos ir moterys. SPA programos arba grožio atostogos dažniausiai būna nuo kelių dienų iki savaitės. Į SPA programą įeina pirties kompleksai, įvairios vandens procedūros ir masažo seansai bei kitos kūno gražinimo procedūros.

Vandens pramogos Druskininkuose

Druskininkai ko gero visiems gerai žinomi savo garsiuoju vandens pramogų parku. Šiuo vandens parku ypatingai žavisi tie, kurie turi vaikų arba labai mėgsta vandens pramogas. Poilsis druskininkuose su vaikais tėveliams yra garantuotas, kadangi šiame vandens pramogų parke yra teikiamos ir vaikų priežiūros paslaugos (vaikams nuo 5 iki 14 m.) Žinoma poilsis druskininkuose vandensparke palieka neišdildomų įspūdžių ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Birštonas

Poilsis birštone žinomas ir mėgstamas nuo senų laikų. Birštonas garsėja savo mineraliniais šaltiniais, teikiamomis gydymo paslaugomis, sanatorijomis. Šiose sanatorijose teikiamos reabilitacijos paslaugos sveikstantiems po įvairių ligų ar traumų, o norintys tiesiog atgauti jėgas po darbų – gali čia puikiai pailsėti. Tereikia išsirinkti ir rezervuoti patinkantį viešbutį, sumokėti pinigus ir laukti atostogų.

Poilsis ištisus metus

Džiugu, kad renkantis poilsį Druskininkuose ar Birštone, nebūtina laukti vasaros ir šilto vandens jūroje. Šiuose Lietuvos kurortuose galima atostogauti bet kuriuo metų laiku, o ir pramogų bei laisvalaikio praleidimo būdų juose tikrai apstu. Žinoma poilsis druskininkuose dviem būna žavus net ir tuomet kai lauke labai šalta ir niūru.

Read More

Ką skanaus padovanoti

dovanos-valentino-dienos-proga-5399647Kokios dovanos Valentino dienos proga pradžiugins net ir didžiausią smaližių? Kartais Valentino diena laikoma ne tokia ir tikra švente, neva ją išpūtė komercija, tačiau, vienas kitą mylintys žmonės puikiai supranta tikrąją šios šventės esmę. Visiškai nebūtina, kad dovanos Valentino dienos proga kainuotų visą mėnesinį atlyginimą, tai gali būti mielos ir malonios smulkmenos, kurias padovanoję – tikrai pradžiuginsite artimą žmogų. Be to, dovanos gali būti dovanojamos Valentino proga ne tik vadinamajai antrai pusei, bet ir mamai, tėčiui, broliui, sesei ar geriems draugams. Juk šventas Valentinas buvo šventasis, kuris pasižymėjo gerumu ir meile artimui, o ne tik gamtos suteikta meile tarp vyro ir moters. Taigi, štai keletas pasiūlymų, kokius skanius dalykus galima padovanoti, kad ši šventė praeitų maloniai visiems.

Šokoladas

Nuo senų laikų šokoladas yra tinkama dovana, kurią galima dovanoti per Valentino dieną. Kai kurie tyrimai ir spėjimai rodo, kad šokoladas didina žmogaus laimingumą, taip pat gali suteikti ir seksualinės energijos. Be to, tai yra nėra toks kasdieninis maistas, kaip, pavyzdžiui, pupos ar duona, taigi, šios dovanos iškart suteiktų jaukios šventės atmosferą. Atkreipkite dėmesį, kad paprastai kasdienėms reikmėms žmonės perka pigius šokoladus už du litus iš prekybos centrų. Tačiau, kai reikalingos ir renkamos dovanos Valentino dienos proga – tai yra puiki galimybę iš specialių parduotuvių ar internetinių pasiūlymų gausos išrinkti kažką iš tiesų ypatingo. Juk šokoladas gali būti ir puikia dovana, ir visiškai neįdomiu dalyku, priklausys nuo to, kokį išrinksite. O rinkitės tokį, kokį ir patys norėtumėte gauti šventės metu – įdomų, neįprastą, kokybišką, brangesnį, keistos viliojančios išvaizdos, dailiai supakuotą, tikrai šventišką.

Nuostabi vakarienė

Valentino diena yra geras metas pagaliau su antra puse išeiti į miestą pavakarieniauti. Padaryti tai galite daugybėje įvairių vietų. Priklauso nuo to, kur dar nesate buvę, kur galbūt seniai svajojate apsilankykite. Neikite į pigią užkandinę, tada nesijaus jokio skirtumo nuo įprastų apsilankymų. Eikite ten, kur dar nesate buvę, be to, galite ir apsirengti gražesniais, puošnesniais rūbais. Juk, kai gerai pagalvoji, tokios metų cikliškumo nulemtos šventės yra tarsi nurodomos žmogui. Nėra taip, kad tą dieną (per Kalėdas, Valentino dieną ar Velykas) kažkas staiga nuostabaus nutiktų, dėl ko ir taip jaustųsi šventinė nuotaika bei norėtųsi atšvęsti (tarkime, pabaigtumėte universitetą, laimėtumėte žaliąją kortą ar gimtų sūnus). Tai vis tiek yra šventė, kurią susikuriame patys. Dovana Valentino dienai dėl to yra ne vienintelis dalykas, kuris šventę pavers švente. Pasistengti turite ir patys – rinktis kuo labiau neįprastus dalykus, gražiausius rūbus, prabangius restoranus, įdomias patirtis.

Vyno ar alaus, kokteilių degustacija

Jeigu niekada to nebandėte, o į restoranus eiti nesinori – puikiai gali tikti gėrimų degustacija. Tarkime, vyno, šio tauraus gėrimo rūšių yra labai daug, o kiek jūs jų žinote? Ir kiek būdų vynui gaminti žinote? Galbūt pats metas pasidovanoti vienas kitam tokias dovaneles Valentino dienos proga – kvietimą į vyno degustaciją, ir pagaliau atsikratyti žinojimo spragų, paragauti puikiausių gėrimų bei pajusti tikrą malonumą.

Suši

Japonų virtuvė pastaruoju metu taip įsisiautėjo Lietuvoje, jog lengvučiai suši jau kone baigia nurungti didelius pilkus cepelinus. Taigi ir apsilankymas suši bare, japonų restorane gali būti geros dovanos Valentino dienos proga idėja. Žinoma, prieš tai išsiaiškinus, ar smaližiai draugai, su kuriais eisite ragauti šio rytietiško maisto, tikrai jį mėgsta.

Read More

Dovanos internetu maisto gurmanams

dovanos-internetu-5892357 Dovanos internetu

Artėjant gimtadieniams, vardadieniams ar bet kokioms kitoms šventėms, sveikiname artimuosius, atsižvelgdami į jų pomėgius. O kokios dovanos internetu labiausiai tiktų tikriems maisto gurmanams? Ką padovanoję, neprašausime, o tik nudžiuginsime žmogų? Štai keletas patarimų, kokios dovanos tikrai labai pradžiugins artimuosius, mėgstančius skaniai pavalgyti ir laisvalaikį leisti virtuvėje.

Kulinarijos ir receptų knyga

Nors daugybę informacijos šiais laikais galima lengvai pasiekti internetu, vis tiek žmonėms malonu matyti ir materialias informacijos formas, pavyzdžiui, knygą. Receptų knygos ir kulinarijos patarimų rinkiniai – tai be abejo tos dovanos internetu, kurios gali sukelti įkvėpimą gaminti. Kiekvienoje srityje yra tokių dalykų, kurie sukelia tą įkvėpimą. Tarkime, piešiančiam žmogui – knyga apie piešimą arba naujų dažų rinkinys, rašančiam – rašikliai, besimokančiam megzti – dar daugiau spalvotų siūlų ir pan. Taigi, ir receptų knyga tam, kas mėgsta gaminti valgyti, yra geriausios dovanos, padedančios pričiupti mūzą už uodegos.

Tačiau, kokią tą knygą dovanoti? Internetu galima rasti sąrašus populiariausių tokio tipo knygų, taip pat pamatyti, kokios bus išleistos naujos. Vis dėlto, jeigu nesate su žmogumi, kurį sveikinsite, labai artimai pažįstami, tuomet geriau paklausinėkite jo artimųjų, kokios knygas jis jau turi, o apie kokias galbūt netgi svajoja. Bet kokiu atveju, žmogus tikrai neturės visko, nes kulinarijos knygų yra labai daug. Tokios dovanos internetu gali būti ir Oliverio receptai, ir Tailando patiekalai, Indų virtuvė, Kinietiškas maistas bei daugybė skirtingų kulinarijos knygų, siūlančių gamintis įvairių šalių virtuvių maistą.
Virtuvės rakandai

Jeigu nutarėte, kad geriausios dovanos internetu bus virtuvės rakandai – taip pat neprašovėte. Gaminti ir skaniai valgyti mėgstantis žmogus tikrai vertins ir gerus daiktus, papildančius jo virtuvinį arsenalą. Tačiau atminkite, dovanos internetu turi būti kokybiškos. Pirkite ne tas pačias pigiausias už kelis litus, o tikrai kokybiškas, geros firmos, turinčias gerą vardą. Tada žmogui bus padovanota iš tiesų vertinga dovana, o ne pigus simbolinis daikčiukas, tik primenantis, jog gerai kada nors būtų prie progos įsigyti ir tą tikrą, kokybišką.
Žinoma, dovanos irgi verčiau būtų stilingos, nei labai kietakaktiškos. Kur kas geriau dovanoti ne keptuvę, puodą ar stiklainį, o dailią pipirinę, su žmogaus inicialais išgraviruotą šaukštą, originalų pietų arba taurių servizą ir pan. Kai dovanojate buitinius dalykus, pasistenkite, kad tai taptų ir suvenyrai internetu, atkreipkite dėmesį į estetinę daikto vertę. Tai bus labiau šventiška ir „dovaniška“. Dažnai dovanos internetu PayPal apmokamos perkant, nes tai saugiau, negu naudojant tiesiogiai kreditinę kortelę.

Beje, labai graži simbolinė ir praktiška dovana – tai virėjo drabužiai. Tinka margaspalvės pirštinės, prijuostės ir netgi ta speciali kepėjo kepurė, panaši į morengą. Tai būtų tikrai originalios dovanos.

Prieskoniai, maistas

Tikram maisto gurmanui visuomet smagu, kai gimtadienio dovanos jau savaime yra kažkoks maistas, tačiau ne tas, kurį vakarėlio metu visi suvalgys. Galbūt lankotės kokiose nors užsienio šalyse? Nupirkite egzotiškų prieskonių, arba užsakykite jų internetu. Prieskoniai yra gana ilgaamžis dalykas, ir jie padeda sukurti pačius nuostabiausius skonius.

Jeigu norite labiau linksmos dovanos internetu, galite dovanoti kuponus apsilankyti įvairiuose restoranuose, kavinėse. Suraskite tikrai gurmanišką vietą, kurioje dar jūsų draugas nėra buvęs, ir padovanokite žmogui išskirtinę galimybę paragauti kulinarinių šedevrų. Jeigu nenorite dovanoti kvietimų, tuomet gyvenimą galite paskaninti dideliais saldumynų rinkiniais ir kitais maisto produktais, kurie atrodo gana šventiški, ir jų nereikia iškart suvalgyti.

Read More